Discord sunucusu büyümüyor

Hocam sunucum WW2 ve HOI4 ağırlıklı ama maalesef video vs paylaşamıyorum yoksa sunucu ortaya karışık değil roller Almanca vs vs. ama arkadaşımın sunucusu amaçsız yani bir amacı yok geme de büyüyor.
Sunucunda turnuvalar düzenle, oyunlar oyna, sesli kanallarda muhabbet et, parti yap, illaha ki tutacaktır.

Hocam samimi ortam zaten var gelen insanları gayet iyi bir şekilde karşılıyorum hatta arkadaşlarımın yarısı oradan diyebilirim çekiliş aktif tutmak için var.
Bir de şu var, sunucuyu tek başına yönetemezsin. Güvendiğin kişileri moderatör yapman ve sen yokken onlara düzeni sağlama izni vermen lazım.

Ya kardeşim sen istediğin şeyleri yap, sunucun boş ise, bir amacı yok ise o sunucu istersen PS5 dağıt yine tutmaz.

Hocam amacım var amacım WW2 ve HOI4 kitlesini toplamak ama sıkıntı şuradaki amaçsız sunucu benden daha iyi bir konumda beni public sunucu açtım sanmayın sunucu WW2 ağırlıklı. Amacı dediğim gibi zaten az olan kitleyş Agora'nın yaptığı gibi toplamak.

Sunucunda turnuvalar düzenle, oyunlar oyna, sesli kanallarda muhabbet et, parti yap, illaha ki tutacaktır.

Bir de şu var, sunucuyu tek başına yönetemezsin. Güvendiğin kişileri moderatör yapman ve sen yokken onlara düzeni sağlama izni vermen lazım.
Güvendiğim çok fazla mod var onlar düzeni zaten sağlıyor orada hiçbir sıkıntı yok.

3 ayda 74 kişi gelmesinde sorun var zaten. Acaba siz normal üyeler için kanalları görüntüleme yetkisini falan kapatmış olabilir misiniz? Biz 1 ayda 3 bin üye kasıyorduk zamanında.

Hocam kitlem WW2 ağırlıklı olduğu için bulmak aşırı zor o yüzden büyümek de zor oluyor bama 300 kii bile kâfi yoksa bomboş sunucu açmayı ben de biliyorum.

Oyun turnuvaları yapıp kazananlara ödül vererek, çekilişler yapa yapa büyütürsün ama sabır gerek yine de.
Hocam herşeyi deniyorum yani denemediğim şey kalmadı gidip sunucu logo tasarlama turnuvası dahi düzenledim olmuyor.

Discord 2020deki gibi aktif değil artık ve kitlesi o kadar çok kalmadı,bu devirde sunucu kurup insan bulmak zor.
Genede Agora gibi bir sunucu olmak zor olmamalı bencr.

Hocam kitlem WW2 ağırlıklı olduğu için bulmak aşırı zor o yüzden büyümek de zor oluyor bama 300 kii bile kâfi yoksa bomboş sunucu açmayı ben de biliyorum.

Hocam herşeyi deniyorum yani denemediğim şey kalmadı gidip sunucu logo tasarlama turnuvası dahi düzenledim olmuyor.
Öyle turnuvalar değil. Ayrıca turnuvalar sonucu ödül de vermelisin. Herkesi ses kanallarına topla, bir WW2 serveri oluştur, herkes kapışsın. En çok kill alan kazansın ve atıyorum 1 tane silah veya aksesuar alsın.

Öyle turnuvalar değil. Ayrıca turnuvalar sonucu ödül de vermelisin. Herkesi ses kanallarına topla, bir WW2 serveri oluştur, herkes kapışsın. En çok kill alan kazansın ve atıyorum 1 tane silah veya aksesuar alsın.
Verebileceğim ödüller OwO cash daha fazlasını veremem ama turnuvalar belki düzenleyebilirim

Hocam sunucum WW2 ve HOI4 ağırlıklı ama maalesef video vs paylaşamıyorum yoksa sunucu ortaya karışık değil roller Almanca vs vs. ama arkadaşımın sunucusu amaçsız yani bir amacı yok geme de büyüyor.

Hocam multiler düzenliyorsanız gelebilirim YKS sınavından sonra. Agora harici daha küçük MP'lerde de oynamak istiyorum. OwO'yu da aktif kullanıyorum.

Genede Agora gibi bir sunucu olmak zor olmamalı bencr.
Aynı türde çok daha büyük sunucular var. Amacınız eğer ki eğlenmekse kişi sayısını çok takmazsınız zaten. Amacınız sunucuyu büyütmekse tür değiştirebilirsiniz.

Hocam multiler düzenliyorsanız gelebilirim YKS sınavından sonra. Agora harici daha küçük MP'lerde de oynamak istiyorum. OwO'yu da aktif kullanıyorum.
Yazın eğer sınava çalışma derdim olmazsa yapmayı düşünüyorum.

Aynı türde çok daha büyük sunucular var. Amacınız eğer ki eğlenmekse kişi sayısını çok takmazsınız zaten. Amacınız sunucuyu büyütmekse tür değiştirebilirsiniz.
Hocam amacımız eğlenmek ama 16 kişi ile olmuyor.

İşte bu yüzden kimse takmıyordur turnuvaları. Ucunda para yok, silah deseni yok hiçbir şey yok.
Hocam cs sunucusu değilim ki silah desenini ne yapayım

Geri
Yukarı