Discord Sunucusu Nasıl Güzelleştirilir?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar. Aylar önce eğlencesine bir sunucu oluşturdum. Belki ileride birkaç kişi gelir :) Neyse, konu şu an bu değil. Sunucunun daha iyi olması için tavsiyeler verir misiniz? Kanal önerisi, bot vb.

Merhabalar. Aylar önce eğlencesine bir sunucu oluşturdum. Belki ileride birkaç kişi gelir :) Neyse, konu şu an bu değil. Sunucunun daha iyi olması için tavsiyeler verir misiniz? Kanal önerisi, bot vb.
Mee6, Rythm, Rhythm 2 ve Groovy alın sunucuya. 3 tane müzik dinleme kanalı açın isteyen istediği şarkıyı dinleyebilsin sunucuda. Mee6'ya küfür yasaklaması vs. verebilirsiniz. Roller verebilirsiniz üyelere. Kurallar koyup uymayanlara time out atabilirsiniz Mee6 yardımıyla.

Bot olarak NotSoBot olabilir. Bir de tabi Affanbot. (!) :)

1620023402000.png

Çok genel konuşmuşsun ya. Ne hakkında öneri yapabileceğimizi bir tık daha belirtsen yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Görsellik açısından metin ve ses kanallarının isimlerine emoji ekleyebilirsin. Öneri kanalları koyabilirsin. (Dizi, film, oyun, anime vs.)

Yayıncıların olduğu discord kanallarına katılarak ortamlarını inceleyebilirsin. Ekledikleri kanalları,emojilerı, botları görmen "Kendi kanalım için ne yapabilirim?" konusunda sana güzel bir fikir verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı