Discord sunucusu silinmiyor

Furbolvion

Hectopat
Discord sunucum var, bayağı süredir boş duruyor. Artık silmek istiyorum ama olmuyor. İsmini, fotoğrafını da değiştiremiyorum. Silmeye kalktığımda kod istiyor, kodu girince hata veriyor altta İngilizce "you are being limited" (sınırlısın) yazıyor. Elimde mi kaldı bu sunucu, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Aşamalı doğrulama seçeniğiniz aktifleştirilmiş, 1-2 saat sonra tekrar silmeyi deneyin ve sadece telefonunuza gelen kodu girin aksi takdirde sunucu elinizde kalır. Eğer silemezsen Discord adını yaz, ardından tacı bana devret sileriz.
Yönetici sizsiniz değil mi? Yani o taç sizin kafada.

Yönetici olmak ile alakası var ama tam yok çünkü bu arkadaş 2 aşamalı doğrulamasını açmış ve telefonuna kod gönderiyor Discord fakat arkadaş yanlış bir rakam girdiği için ve hep tıkladığı için butona Discord'un koruması devreye giriyor.

1607496212914.png

• Gösterdiğim yere tıklayın.
1607496270870.png

• "Sunucu Ayarları" seçeneğine basın.
1607496358766.png

• En alttaki seçenek olan "Sunucuyu Sil" seçeneğine basın.

Eki Görüntüle 771317
  • Gösterdiğim yere tıklayın.
Eki Görüntüle 771318
  • "Sunucu ayarları" seçeneğine basın.
Eki Görüntüle 771319
  • En alttaki seçenek olan "sunucuyu sil" seçeneğine basın.

Taç bende ama doğrulama kodu gelmiyor. Ya doğrulama kodu ya da 8 haneli yedek kodu girin diyor. Yedek kodu girince sınırlısın yazısı çıkıyor kodu kabul ediyor ama sunucuyu silmiyor zaten kodu yanlış yazınca yanlış olduğunu söylüyor. Aşağıya fotoğrafları koydum. Doğru girsemde kabul etmiyor. Bir sorunda dediğin gibi telefonuma da kod gelmesi lazım ama gelmiyor. Telefon numaram doğru.
Silinmiyor sunucu ya kaldı elimde.
Ek olarak sunucunun fotoğrafı ve ismini de değiştiremiyorum. Bir sıkıntı var ama çözemedim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-09_152212.png
    resim_2020-12-09_152212.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 263
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,3 KB · Görüntüleme: 311
Taç bende ama doğrulama kodu gelmiyor. Ya doğrulama kodu ya da 8 haneli yedek kodu girin diyor. Yedek kodu girince sınırlısın yazısı çıkıyor kodu kabul ediyor ama sunucuyu silmiyor zaten kodu yanlış yazınca yanlış olduğunu söylüyor. Aşağıya fotoğrafları koydum. Doğru girsemde kabul etmiyor. Bir sorunda dediğin gibi telefonuma da kod gelmesi lazım ama gelmiyor. Telefon numaram doğru.
Silinmiyor sunucu ya kaldı elimde.
Ek olarak sunucunun fotoğrafı ve ismini de değiştiremiyorum. Bir sıkıntı var ama çözemedim.
Sunucunun ismini kopyalayıp, oraya yapıştırır mısınız?

Sorununuz çözüldü mü? Bende böyle bir hata alıyorum elimde kaldı sunucu. Hayır sunucudaki tek kişide benim taç işareti de var ona rağmen kod gelmiyor yada yedek kodları kabul etmiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-01-06 124345.png
    Ekran görüntüsü 2021-01-06 124345.png
    19,7 KB · Görüntüleme: 269
Sorununuz çözüldü mü? Bende böyle bir hata alıyorum elimde kaldı sunucu. Hayır sunucudaki tek kişide benim taç işareti de var ona rağmen kod gelmiyor ya da yedek kodları kabul etmiyor.

Evet kod falan gelmiyor. Çözümü bir arkadaşınızı çağrıyorsun bir şey deneyeceğim diyorsun. Tacı ona verip çıkıyorsun :).

Google için uygulama kullanıyorsanız:
Ayarlara girin.
Sistem zaman eşitlemeye basın.
Kodlarınızın zamanı internet gidince geride kalabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı