Discord sunucusunda bulunan üyelerin hesapları çalınabilir mi?

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Discord'da yetkilisi olduğum sunucu patlatılmış ve arkadaşımın kullandığı yan hesaba girilip bilgileri alınmış. Bana bir şey olur mu acaba? Arkadaşla konuştuğum zaman konuşma tarzından anladım sonrada kendi dedi.

Görselleri paylaşmak istemiyorum ne olur ne olmaz.

Merhabalar Discord'da yetkilisi olduğum sunucu patlatılmış ve arkadaşımın kullandığı yan hesaba girilip bilgileri alınmış. Bana bir şey olur mu acaba? Arkadaşla konuştuğum zaman konuşma tarzından anladım sonrada kendi dedi.

Her kullanıcının datası ayrıdır.

Olabiliyor benim arkadaşın 1klık sunucusu patlatıldı ve 8-10 kişinin hesabı çalındı (benim de dahil) maile şifre değiştirme onayı bile gelmedi.

Herhangi bir link veya dosya attı mı?

Yani kısacası onun hesabına girdi diye sizinkinede girecek diye bir şey yok. Tabi karşıdaki hacker değilse. Tokeninizi hiç bir yerde paylaşmayın. Şifrenizi mi ve kullanıcı adınızı da paylaşmayın. Korkmayın bir şey yapamaz.

Yani kısacası onun hesabına girdi diye sizinkinede girecek diye bir şey yok. Tabi karşıdaki hacker değilse. Tokeninizi hiçbir yerde paylaşmayın. Şifrenizi mi ve kullanıcı adınızı da paylaşmayın. Korkmayın bir şey yapamaz.

Hocam benim mesajı bir okuyabilirmisniz? Bende oldu çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı