Discord sunucusunda kural ihlali cezaları önerisi

Yaptığı hatada yaptığı şeye göre uyarı atın küçük bir şeyse 1 gün biraz daha kötüyse 3 gün. Uyarısı varken yeniden hata yaparsa yaptığı şeye göre mute.

Arkadaşım herşeyi yapıyor olabilir. Psikolojik şiddet fln fln taciz ohooo. Kötü zamanlardayız.

Kötü zamanlardayız diye dışarıya da çıkmayalım o zaman, Allah korusun gelip biri tecavüz eder falan(!) Saçma sapan konuşmayın isteyen istediğini yapar, sanal alemde kimin ne olduğunu kimse bilemez. Çocuğun sorumluluğu da kendisi ve ebeveynlerine ait.

Kız ismi-13 yazanlara sınırsız ban. 20 yaş adamla aynı odada ondan daha küçük kız varsa ban.
Neden özellikle kız?
İsteyen istediğiyle konuşur bu kimseyi ilgilendirmez, cinsiyet ve yaş ayrımı yapmayın.
Şu yobaz zihniyetden ne zaman çıkabilirsiniz? İnsanları platformları kullanmaktan soğutuyorsunuz.

Kötü zamanlardayız diye dışarıya da çıkmayalım o zaman, Allah korusun gelip biri tecavüz eder falan(!) Saçma sapan konuşmayın isteyen istediğini yapar, sanal alemde kimin ne olduğunu kimse bilemez. Çocuğun sorumluluğu da kendisi ve ebeveynlerine ait.
Dışarı çıkmayalım demiyorum. Kötü zamanlardayız yani şöyle en iyi niyetli bile bildiğimiz kötü çıkabiliyor.

Dışarı çıkmayalım demiyorum. Kötü zamanlardayız yani şöyle en iyi niyetli bile bildiğimiz kötü çıkabiliyor.
Tamam da neden 13 yaşındaki bir kız ve 20 yaşındaki bir erkek? Bu 20 yaşındaki bir kadın ve 20 yaşındaki bir erkek olamaz mı yada tam tersi yaşındaki bir erkek ve 20 yaşındaki bir kadın?
Bir insan kararlar alabilecek seviyeye geldiyse istediği yaşında istediği yaştaki kişiyle konuşabilir ve zaten bu durumu azaltmak için 13 yaş altının Discord'a kayıt olması yasak. Oradaki küçük çocuk kötü durumda ve 20 yaşındaki kişi ona teselli veriyor olabilir.

Tamam da neden 13 yaşındaki bir kız ve 20 yaşındaki bir erkek? Bu 20 yaşındaki bir kadın ve 20 yaşındaki bir erkek olamaz mı yada tam tersi yaşındaki bir erkek ve 20 yaşındaki bir kadın?
Bir insan kararlar alabilecek seviyeye geldiyse istediği yaşında istediği yaştaki kişiyle konuşabilir ve zaten bu durumu azaltmak için 13 yaş altının Discord'a kayıt olması yasak.
O yüzden diyorum işte.

Neden özellikle kız?
İsteyen istediğiyle konuşur bu kimseyi ilgilendirmez, cinsiyet ve yaş ayrımı yapmayın.
Şu yobaz zihniyetden ne zaman çıkabilirsiniz? İnsanları platformları kullanmaktan soğutuyorsunuz.
Ya kız seninle evlenelim mi diyor 30 yaşındaki adama. Sonra 30 yaşındaki adam buna neler yapıyor.

Ya kız seninle evlenelim mi diyor 30 yaşındaki adama. Sonra 30 yaşındaki adam buna neler yapıyor.
Harikasınız :), gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum. Kaç tane öyle kızla karşılaştınız? Yirmi birinci yüzyılda yaşıyoruz isteyen istediğiyle konuşabilir, her önünüze çıkan kötü niyetli değil.

Geri
Yukarı