Discord sunucusunda olması gereken özellikler nelerdir?

Mr.ery

Hectopat
Şimdi arkadaşlar, Disccord hesabım için öneri istiyorum. Mesela bir sunucuda olması gereken şeyler, sunucuda hangi botlar olmalı gibi şeyler. Tavsiyelerinizi yazar mısınız? sunucumu geliştirmeyi düşünüyorum çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Carl bot veya Dyno bot kullanarak modların ve adminlerin görebileceği silinen mesaj ve sunucu hakkındaki değişiklikler hakkında bir kategori oluşturun.

Müzik dinleme botu olarak bence En kalitelisi Groovy müzik botu.. - komutu ile çalışıyor.
Komutları kullanmak için bot komut diye bir discord odası açıp sadece oraya komut yazabilirsin.
Onun dışında MEE6 Var onuda browserdan düzenleyebiliyorsun.
Ayrıca müzik botu olarak FredBoat var. Eskiden çok kullanırdım ama groovy kadar iyi değil diye biliyorum.

Küfür vs. şeyleri engellemek için tavsiyem "MC-AT", MEE6 ise resmen bütün özellikleri destekliyor.
Müzik için, kesinlikle "GROOVY". Bir konuşma kanalına giriyosun bir komut yazıp yanına şarkının adını yazıyosun. Bu kadar, "PRO-BOT" un kullanımına youtubeden bakabilirsin. İyi günler

MEE6 kesinlikle olmalı şarkı için en iyisi Groovy sonra Dank Memer var çok eğlenceli komutları var World Bot var kelime türetmece oynayabiliyorsunuz. Zira botu sayesinde otomatik rol verebiliryorsunuz. Aklıma gelenler bunlar :D.

MC-AT önermiyorum. Çoğu yerde güvenlik açıkları var diye duydum. Birkaç tane tanıdığım kişinin sunucusu MC-AT kullandıkları için gitti. Birileri bir şekilde herkesi atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı