Çözüldü Discord sunucusunda verilen yetki bir işe yaramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

S3NTURK

Centipat
Daha fazla  
Discord'da Twitch yayınlar için sunucu açmıştım fakat arkadaşıma yönetici dahil Full yetki verdiğim halde ne adam atabiliyor ne rolleri kurcalayabiliyor, kısacası bir üye gibi ama sadece aşağıdaki ssteki kısımlar gözüküyor, hangi rolü verirsem vereyim bu değişmiyor.

Kısacası Full yetki olmasına rağmen üye gibi bir yetkiye sahip oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1851.png
    Screenshot_1851.png
    89,9 KB · Görüntüleme: 111
Çözüm
Evet aktif fakat tıklanmıyor, kapatılmıyor şu an anlamadım.
O ayarı yalnızca sunucu sahibi kendi hesabında da 2 adımlı doğrulama açıksa aktifleştirebilir ya da devre dışı bırakabilir. Sunucu sahibi siz iseniz, kendi profilinizde 2 adımlı doğrulamanın açık olup olmadığını, eğer kapalıysa açmayı ve daha sonrasında bu ayarı kapatmayı deneyin.
O ayarı yalnızca sunucu sahibi kendi hesabında da 2 adımlı doğrulama açıksa aktifleştirebilir ya da devre dışı bırakabilir. Sunucu sahibi siz iseniz, kendi profilinizde 2 adımlı doğrulamanın açık olup olmadığını, eğer kapalıysa açmayı ve daha sonrasında bu ayarı kapatmayı deneyin.

Bütün yardımlarınız için teşekkür ederim, söylediğiniz doğrultuda bir yol izledim adım adım çözüldü sorun. Çok teşekkür ederim tekrardan 🌹

Yeni konular

Geri
Yukarı