Ücretsiz Discord, The Finals oyunu için eşya veriyor

Makaleler
25
Discord'a girdiğimde direkt sol alt kısımda karşıma çıktı. İlk defa gördüm. Twitch Drop mantığında bundan sonra böyle oyun içi ödüller verecekler galiba, güzel olmuş.

Görevi görüntülemek için Discord Ayarlar -> Hediye Envanteri bölümünden görebilirsiniz. 16 Nisan tarihine kadar alabilme şansınız var. Kazanmak için 15 dakika boyunca bir arkadaşınıza The Finals oynarken oyunu yayınlamanız gerekmekte, daha sonra ödülünüz kod olarak veriliyor ve reachthefinals.com sitesinde kodu kullanip hesabınıza ekleyebiliyorsunuz.

1712092110757.png

Son düzenleme:
Discord'a girdiğimde direkt sol alt kısımda karşıma çıktı. İlk defa gördüm. Twitch Drop mantığında bundan sonra böyle oyun içi ödüller verecekler galiba, güzel olmuş.

Görevi görüntülemek için Discord Ayarlar -> Hediye Envanteri bölümünden görebilirsiniz. 16 Nisan tarihine kadar alabilme şansınız var. Kazanmak için 15 dakika boyunca bir arkadaşınıza The Finals oynarken oyunu yayınlamanız gerekmekte, daha sonra ödülünüz kod olarak veriliyor ve oyun içinde kod kullanarak eşyaya sahip olabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2157665

Peki bu eşyayı, Steam pazarda satabiliyor muyuz? Satabiliyorsak da kaç dolar / cent?

Görevi görüntülemek için Discord Ayarlar -> Hediye Envanteri bölümünden görebilirsiniz. 16 Nisan tarihine kadar alabilme şansınız var. Kazanmak için 15 dakika boyunca bir arkadaşınıza The Finals oynarken oyunu yayınlamanız gerekmekte, daha sonra ödülünüz kod olarak veriliyor ve oyun içinde kod kullanarak eşyaya sahip olabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2157665
Kodu nereye yapıştıracağız? Bulamadım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınız yoksa yan hesap açıp Chrome veya Opera vb oradan giriş yapıp izliyebilirsiniz şu an ben öyle yaptım.

THE FINALS balonu patlamamış mıydı ya? (Kapalı betadan beri oynamış biri olarak söylüyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı