Çözüldü Discord token virüsü nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cumburlop1242

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
1668176729965.png

Kardeşim bir Zula hilesi yapmak istemiş ve fotoğraftaki dosyayı indirmiş ve başlatmış. Revo Uninstaller ile sildim fakat içime sinmedi ben bu dosyayı tamamen nasıl silerim?

Yok hocam yabancılara yediriyorduk Discord ortamında güzel rozetleri kapıyorduk :D

Oo iyiymiş taktik, Discord'un içindeki dosyalarımı sileyim yoksa direk Discord klasörünü mü?

1668178487048.png

Discord'dan çıkınca da hesaplardan atıyor beni.

Önerilerinizi bekliyorum.

1668187875561.png

Sanırım kör oldum :D hiç görev yöneticisine dahi bakmamışım. O dandik virüsü devre dışı bıraktım.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Muhtemelen grabber Crypterlenmiş Malwarebytes gibi şeyler görmez o virüsü Discord'u %appdata% yerindeki Discord dosyasını sil yetiyor zamanında bende yapıyordum bunlardan
Usta bi discord yada Instagram verebilirmisin birşey sorucam bu konu ile alakalı

Muhtemelen grabber Crypterlenmiş Malwarebytes gibi şeyler görmez o virüsü Discord'u %appdata% yerindeki Discord dosyasını sil yetiyor zamanında bende yapıyordum bunlardan :D

1 ay önce token virüsü yedim bu dediğin yöntemi uyguladım başka bir yol daha varsa öğrenebilir miyim bu arada kendi dosyalarıma bulaşmış mıdır fotoğraf vs yani flash belleğe atmamda bir sakınca var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı