Discord üzerinden çalınan Google hesabı nasıl kurtarılır?

Chotsu

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir gün Discord'da gezerken, adamın birisi "drip.exe" adlı bir dosya koymuş. Ben hiç indirmeyecektim. Silecekken nasıl olduysa, dosya açıldı ve Google ve Discord kapanıp tekrar açıldı. Bir baktım hesabım çalınmış. Ben 3,5-4 aydır bu hesabı kurtaramadım.

Ekran görüntüsü 2024-02-16 145023.png

Merhaba. Ben bir gün Discord'da gezerken, adamın birisi "drip.exe" adlı bir dosya koymuş. Ben hiç indirmeyecektim. Silecekken nasıl olduysa, dosya açıldı ve Google ve Discord kapanıp tekrar açıldı. Bir baktım hesabım çalınmış. Ben 3,5-4 aydır bu hesabı kurtaramadım.

Eki Görüntüle 2117703
Hesabı açarken kurtarna e postası girmiş miydiniz?

Kurtarma e postası var ise yardım alın seçeneğine basıp e postayı seçip hesabını kurtarabilirsin fakat yoksa Google'dan destek alma veya makaleleri okuma dışında bir seçenek olabileceğini sanmıyorum.

Kurtarma epostası bu çalanın eklediği

Google'ye hesap oluşturma yerine basıp maili girdiğinizde zaten hiç bir kurtarma seçeneğine erişemiyorum

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-16 145722.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-16 145722.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 38

Eki Görüntüle 2117703

Exe uzantılı bir şey açmışsınız bence ilk yapmanız gerek bilgisayarınız formatlamaktır formatladıysanız Google destek ekibiyle görüşün bunlar işe yaramassa unutun gitsin.

Şimdi siz daha önce kurutma mailini eklediyseniz sorun yok ya da telefon numarası için de aynı şey geçerli.

Google mail atarken ya da iletişim kurararken bu benim kurtarma mailimdi ve hesabım çalındı için maillerine ulaşamıyorum gibi şeyler yazacaksınız hatta hesabınızla yapmış olduğunuz bir alışverişin faturası varsa onu da atın.
Şahsen steamde sistem böyle işliyor ve genelde kanıtlanıyor. Koskoca Google de de böyle olması lazım ve gerekli bilgileri verdiğinizden emin olun.

Bu ara da aklıma takıldı. Eğer kurtarma mailiniz varsa bunu nasıl değiştirdiler ? Umarım kurtarma maliniz ile ana mailiniz aynı değildir.

Şimdi siz daha önce kurutma mailini eklediyseniz sorun yok ya da telefon numarası için de aynı şey geçerli.

Google mail atarken ya da iletişim kurararken bu benim kurtarma mailimdi ve hesabım çalındı için maillerine ulaşamıyorum gibi şeyler yazacaksınız hatta hesabınızla yapmış olduğunuz bir alışverişin faturası varsa onu da atın.
Şahsen steamde sistem böyle işliyor ve genelde kanıtlanıyor. Koskoca Google de de böyle olması lazım ve gerekli bilgileri verdiğinizden emin olun.

Bu ara da aklıma takıldı. Eğer kurtarma mailiniz varsa bunu nasıl değiştirdiler ? Umarım kurtarma maliniz ile ana mailiniz aynı değildir.
O zaman ben nerden destek açacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı