Discord üzerinden insanlara zararlı link gönderen kişi nasıl banlatılır?

hdddonmasorunu

Picopat
Daha fazla  
Bir tane Discord kullanıcısını grafiby linki atarak insanların IP'sini alıyor ve o kullanıcı 13 yaşından da küçük. Support attım dinlemediler resmen Discord ban yiyen hesabımın gmailinden Support attım, şu kullanıcı insanları kandırarak IP loger atıyor dedim. Bu sefer de Discord banını açamayız dediler. Ben o kullanıcının banlanmasını istiyorum, yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord destek banlamıyorsa yapacak bir şey yok ve kullanıcıların IP adresini alsa da anlık Wi-Fi IP adresini alabilir. İnternetin arkasındaki düğmesinden kapat aç yapılması da yeterli olacaktır. Bilinmeyen, şüpheli her linke tıklanmaması gerekiyor. Yapacak bir şey yok.

Hocam mesaj olarak dolandırıcıya 13'den küçük bir sayı söyletin ve mesajı düzenleyip "yaşın kaç?" olarak değiştirin. Sonra da Discord'a ticket atın.
Hocam discord enayi değil ya yazıların logları var değiştirip değiştirmediğine dair.

Hocam mesaj olarak dolandırıcıya 13'ten küçük bir sayı söyletin ve mesajı düzenleyip "yaşın kaç?" olarak değiştirin. Sonra da Discord'a ticket atın.

Yemezler

Bir tane Discord kullanıcısını grafiby linki atarak insanların IP'sini alıyor ve o kullanıcı 13 yaşından da küçük. Support attım dinlemediler resmen Discord ban yiyen hesabımın gmailinden Support attım, şu kullanıcı insanları kandırarak IP loger atıyor dedim. Bu sefer de Discord banını açamayız dediler. Ben o kullanıcının banlanmasını istiyorum, yardım eder misiniz?
Yaşının 13'ten küçük olduğunu kanıtlayan mesaj varsa atın Discord'a kapansın. Yok mesaj düzenleme yok SS atmak falan boş işler.

"Bugün ayın kaçı bende bugda" de. Sonra düzenleyip ss al.

Geri
Yukarı