Discord üzerinden RAT yedim

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Arkadaşlar bu arkadaş bana bir GitHub linki attı. Oyun olduğunu söyledi bende güvendiğim birisi olduğu için GitHub linkine gidip download Now'a bastım ardından RAR dosyasını masaüstüne attım klasöre ayıkladım sonra klasörün içinden exeyi masaüstüne attıktan sonra exeyi yönetici olarak çalıştırdım. Ekrana CMD ekranı geldi Client bilmem ne yazdı tam hatırlamıyorum ondan sonra beni Discord hesabımdan attı. Ben de hesabıma 2 aşamalı doğrulama yapıp şifresini değiştirdim. Daha fazla yardımcı olabilmeniz açısından zaten linke bastığınız gibi dosyayı indirmiyor download Now yazısına basarsanız dosyayı indiriyor. Neyse sonra bu arkadaş bana discıord DM'den SS attı daha fazla yardımcı olabilmeniz için ssleri paylaşacağım. Bana ne yapmam gerektiğini söyleyin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2888.png
    Screenshot_2888.png
    60,5 KB · Görüntüleme: 925
  • Screenshot_2889.png
    Screenshot_2889.png
    23 KB · Görüntüleme: 855
Son düzenleyen: Moderatör:
Tokenini biliyor istediği gibi şifre kullanmadan hesaba girebilir. Şifre değiştirince token değişiyor sanırım ama değişmiyorsa bir şey yapamazsınız.

Dost kazığı yemişsin. Kardeşinden bile gelse sosyal mecra üzerinden asla güvenmediğin linkler ve dosyalarını indirme.
Çözüm olarak yüklediğin programı silin ve virüs programı ile bilgisayarı taratın.

Arkadaşlar bu arkadaş bana bir GitHub linki attı. Oyun olduğunu söyledi bende güvendiğim birisi olduğu için GitHub linkine gidip download Now'a bastım ardından RAR dosyasını masaüstüne attım klasöre ayıkladım sonra klasörün içinden exeyi masaüstüne attıktan sonra exeyi yönetici olarak çalıştırdım. Ekrana CMD ekranı geldi Client bilmem ne yazdı tam hatırlamıyorum ondan sonra beni Discord hesabımdan attı. Ben de hesabıma 2 aşamalı doğrulama yapıp şifresini değiştirdim. Daha fazla yardımcı olabilmeniz açısından zaten linke bastığınız gibi dosyayı indirmiyor download Now yazısına basarsanız dosyayı indiriyor. Neyse sonra bu arkadaş bana discıord DM'den SS attı daha fazla yardımcı olabilmeniz için ssleri paylaşacağım. Bana ne yapmam gerektiğini söyleyin.

Kimseye güvenmemek gerekiyor. Geçmiş olsun hocam.

Hocam ya dost kazığı yemişsiniz ya da size atan arkadaşın da hesabını ele geçirmişler böyle durumlar olabiliyor. Büyük geçmiş olsun çok fazla bilgi almış bütün şifrelerinizi değiştirin. Virüs taraması yapmayı da unutmayın. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.

Geri
Yukarı