Discord uptime bot önerisi

Codare isimli siteden uptime edebilirsiniz, ben orayı kullanıyordum ama glitch bildiğim kadarıyla sürekli aktif tutmayı engelliyor.

Merhaba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlatılmış.

Merhaba konu biraz eski ama VDS almak yerine geliştirdiğim botu SHA'de uptime botunu deneyebilirsiniz. Glitchin yasağından sonra birçok bot işey yaramadı fakat geliştirdiğim bot 7/24 aktif edebiliyor.

Merhaba konu biraz eski ama VDS almak yerine geliştirdiğim botu SHA'de uptime botunu deneyebilirsiniz. Glitchin yasağından sonra birçok bot işey yaramadı fakat geliştirdiğim bot 7/24 aktif edebiliyor.
Geç oldu temiz oldu :D

Ben sonradan yaptım bu işi repl.co diye bir site var oradan bir tane kod yazıp kodunuzu link gibi çıkartıyordu, oranın linkini uptimerobot sitesinden uptime edebildim aşırı rahat kullandım

Geç oldu temiz oldu :D

Ben sonradan yaptım bu işi repl.co diye bir site var oradan bir tane kod yazıp kodunuzu link gibi çıkartıyordu, oranın linkini uptimerobot sitesinden uptime edebildim aşırı rahat kullandım
hocam bu tür saçma sapan.güvenli olmayan şeyler yerine sadece 100tlye sumucu kiralayıp aktif etmenizi tavsiye ederim

hocam bu tür saçma sapan.güvenli olmayan şeyler yerine sadece 100tlye sumucu kiralayıp aktif etmenizi tavsiye ederim
Teh azcık bilgin olaydı kullandığım siteden 3 yıldır aynı siteyi kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok

Geri
Yukarı