Çözüldü Discord videoları açmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Naberdostum

Centipat
Daha fazla  
Hocam konu şu eskiden video izlerken yükleme yapmama gerek yoktu ama artık videoları indirip izleyebiliyorum, yani bir arkadaşım video attı tıklıyorum üzerine video yükleniyor. Eskiden yüklemeden direkt açılıyordu. Bu sorun mobil de var nasıl düzelteceğim?

Çözüm
Hocam konu şu eskiden video izlerken yükleme yapmama gerek yoktu ama artık videoları indirip izleyebiliyorum, yani bir arkadaşım video attı tıklıyorum üzerine video yükleniyor. Eskiden yüklemeden direkt açılıyordu. Bu sorun mobil de var nasıl düzelteceğim?

Görsel açıklamalarını kapatın. Veya doğrudan Discord'a yüklendiğinde seçeneğini kapatın.

Discord'dan yardım bileti oluşturmak iyi fikir.

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Ayarlardan çözmüştüm hocam.
Video olmayabilir. Bazen tıklamanız için özellikle hazırlanmış hesap çalma scriptleri olabiliyor. Arkadaşınız bilerek veya onun da hesabı çalındığı için arkadaşınızın hesabı paravan olarak kullanılıyor olabilir. Tıkladıysanız ve çalışmadıysa şifre değiştirmenizi öneririm. Ve o kullandığınız cihazı kullanmamanızı tavsiye ederim.

Video olmayabilir. Bazen tıklamanız için özellikle hazırlanmış hesap çalma scriptleri olabiliyor. Arkadaşınız bilerek veya onun da hesabı çalındığı için arkadaşınızın hesabı paravan olarak kullanılıyor olabilir. Tıkladıysanız ve çalışmadıysa şifre değiştirmenizi öneririm. Ve o kullandığınız cihazı kullanmamanızı tavsiye ederim.

Yok kanka video harbi eskiden videolardı şimdi tıklayıp yüklemem gerekiyor videoları hesap çalma şeysi yok mobilde var sorun zaten telefonla alakalı muhtemelen. Diğer arkadaşlarda olmuyor sorun.

O zaman fikrim yok. Çok ilginç geldi, Discord çok stabil bir platform. Önbelleği temizlemek, yeniden kaldırıp kurmak ve güncellemek gibi bilindik şeyleri deneyebilirsiniz. Eğer hala devam ederse Discord'dan yardım bileti oluşturmak iyi fikir.

Görsel açıklamalarını kapatın. Veya doğrudan Discord'a yüklendiğinde seçeneğini kapatın.

Discord'dan yardım bileti oluşturmak iyi fikir.

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Ayarlardan çözmüştüm hocam.

Dosya Ekleri

• 1665236067051.png
    1665236067051.png
    192,9 KB · Görüntüleme: 272
Çözüm

Geri
Yukarı