Discord Xbox Game Pass Ultimate Çalışmıyor

KartofeLL

Centipat
Daha fazla  
"Kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." Hatası Alıyorum kodu girdiğimde. Neden olabilir?

"Kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." Hatası Alıyorum kodu girdiğimde. Neden olabilir?
Daha önce kullandınız mı?

Eğer daha önce gamepass i olan bir hesapda denediyseniz kod otomatik olarak kullanıldı olarak gözüküyor bunun için xbox canlı desteğe başvurun büyük ihtimalle size yeni gamepass vericekler. Bende bunu yaşamıştım ve vermişlerdi olmaz ise 2 - 3 defa daha canlı destek açın.

Son düzenleme:
Gamepass'i yeni nitro ile kaç ay bedava veriyor?

"Kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." hatası alıyorum kodu girdiğimde. Neden olabilir?

Çözebilen varsa yazsın bende çözemedim, hesap yeni açılmış bir hesap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…