gamepass

 1. Onatin09

  Xbox Game Pass'ten Steam'e Hades kaydı atma

  Selam forum halkı. Ben bundan 5 gün önce Game Pass'ten oynadığım "hades" oyununu beğendiğimi fark ettim ve şimdi sorum şu ki, Game Pass'te olan Hades Save'imi Steam'de aldığım Hades'e atabilir miyim?
 2. selcukdemir

  Xbox Game Pass aşırı yavaş indiriyor

  Steam üzerinde 60 70 Mbps ile indirme sağlarken Xbox Game Pass PC üzerinde maksimum 2Mbps ile indirme sağlayabiliyorum bunu hızlandırmanın bir yolu yok mu?
 3. megu

  PC Game Pass alırken hata veriyor

  Microsoft Store üzerinden bir şey satın almayı denediğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor?
 4. ibrayimbey

  Xbox Game Pass (PC) için oyun arkadaşı

  Xbox Game Pass (PC) aldım, Single oyunları az çok oynadım. Şimdi çok oyunculu oyunlara adım atmak istiyorum, eğer satın almış ve arkadaş arayan birileri varsa ekleşip bakabiliriz hepsine. 23 yaşındayım, oynamak isteyen arkadaşlarda 18 yaş üstü olursa daha güzel olur.
 5. R

  Xbox oyunları için alternatif indirme yöntemi var mı?

  Merhaba Xbox Game Pass sahibiyim ancak Forza Horizon 5 indiriyorken indirme duraklatıldığında indirme sıfırdan tekrardan başlıyor. Amacım korsan indirmek değil mesela Steam de oyun dosyalarını SteamApp klasörüne atınca oradaki dosyayı görüyordu ve tekrar indirmiyordu. Sanırım bu özellik yakın...
 6. R

  Xbox uygulaması indirmeleri yeniden başlatıyor

  Mesela Forza Horizon 5 indiriyorum, 30 GB indiriyor ve indirmeyi duraklatıyorum. Bilgisayarı kapatıp açınca indirme sıfırlanmış gözüküyor. Tekrar sıfırdan indiriyor oyunu. Sadece Forza'da değil bütün Xbox istemcisindeki oyunlar böyle. Ayrıca oyuna güncelleme gelince de tekrar indiriyor oyunu...
 7. wishnax

  FM2022 maç motoru kasıyor

  Öncelikle merhabalar, FM2022'yi önce Game Pass'ten alıp denedim bu sorun çözüme ulaşmadı. Ardından kutulu versiyonunu satın alıp Steam üzerinden etkinleştirdim denedim halen çözemedim. Sistem konfigürasyonlarım (RTX3050-i510300H) bu oyunun gereksinimlerini fazlasıyla karşılamasına rağmen çok...
 8. D

  3 Yıllık Game Pass alınır mı?

  Merhabalar. Game Pass almak istiyorum. 3 yıllık yapacaktım. Nasıl yapabilirim ve bu hediye etme olayı hala geçerli mi? Bir forumda adam stacklemiş ama Ultimate aldırtmıyor diyor sistem. Yeni yapan var mı?
 9. BaranArslan

  Game Pass Dishonored death of the outsider Türkçe yama kurulumu nasıl yapılır?

  Game Pass'tan Dishonored death of the outsider indirdim. Türkçe yama kuracağım ama Türkçe yama dosyalarını oyun dosyalarının içine atmama izin vermiyor çözümü var mı?
 10. wChaos

  Xbox Game Pass "Üzgünüz, bu uygulamaya abone olamazsınız" hatası

  Abonelik almak istiyorum ama alamıyorum, satın alma kısmı şu şekilde:
 11. J

  Game Pass 2 kişi aynı anda oynama

  Merhaba. Arkadaşımla Xbox Game Pass Ultimate üyeliği alacağız. Ben laptop üzerinden o ise tabletten girecek yani xCloud kullanacak. Aynı anda tek bir hesabı kullanma yolu var mı? Varsa nasıl yapabilirim?
 12. AliYağcı

  Xbox Game Pass Minecraft Launcher deneme sürümü olarak gözüküyor

  Merhabalar, 2 gün önceye kadar sıkıntısız kullandığım Minecraft Java Edition dün geceden beri deneme sürümü olarak gözüküyor. Diğer tüm Game Pass oyunları açılıyor sıkıntısız. Forumlarda önerilen "sil geri yükle, bölge değiştirme vb." çözümleri denedim fakat çözülmedi. Bu hatanın bir çözümü var mı?
 13. SAVAGE WARRIORS

  Düşük sistem ile Game Pass almak

  Düşük bir bilgisayar sistemi ile Game Pass alınmaz mı? Yüksek sistem isteyen oyunlar geldiğinde ne yapıyoruz? 😀
 14. T

  Game Pass for PC'de AoE IV buga girdi

  Kısacası oyun açılmıyordu. Uzun süre hata kodlarının çözümlerini denedim. Cmdden bir şeyler denedim, programları silip yükledim olmadı. En sonunda oyunu silip yeniden yüklemeye karar verdim. Şimdi de yükleme butonu yok :D Oyunu silmiş olmalıyım fotoğraflardaki gibi. Çözümlerinizi bekliyorum.
 15. onur abat

  Ucuza Xbox Game Pass güvenilir midir?

  Konu başlığında da belirttiğim gibi ucuza Game Pass buldum, sadece PC de kullanacağım için uygun gözüküyor sizce alınır mı? https://www.gamesatis.com/xbox-hesap-satisi/xbox-game-pass-1-ay-pc-key-806862
 16. M

  Game Pass Ultimate kartı stoklanıp süre uzatılır mı?

  2021 Mart ayında 3 senelik Gamepass almıştım 585 TL'ye. Herkesin bildiği üzere ekonomik anlamda sıkıntılı dönemlerdeyiz. 2022 Mart ayı geldiğinde 2 yıllık Gamepass Ultimate sürem kalmış olacak. Gamepass Ultimate kodları veya kartları alıp stoklasam 2022 Nisan ayında 1 sene daha uzatsam nasıl...
 17. Hacobekir

  RDR2 Ultimate Xbox ve PC 200 TL

  RDR 2 ultimate Xbox 200 TL olmuş. Benim gibi indirim bekleyen varsa kaçırmasın. Hatam olmuş kusura bakmayın yalnızca Xbox için geçerli.
 18. E

  Xbox Series S Game Pass için alınır mı?

  Öncelikle evimde halihazırda bir PS5 cihazım bulunmakta. Çocukluğumdan beri PS markası ile büyüdüm dışına da çıkmadım ancak ülke ekonomisi beni taraf değiştirmeye itti 😄 kötü bir dizüstü bilgisayara sahibim ( 820M ekran kartlı i3 4. nesil işlemcili vs. ) ancak artık bir oyunun ülkemizde 600 TL...
 19. Arda Geylan

  Ucuza Game Pass nasıl alınır?

  Bazınızın da bildiği gibi Xbox Gold Live 12 (24 veya 36) aylık üyelik üstüne 1 aylık Game Pass Ultimate üyeliği alınca 24 aylık Gold Live üyeliği Game Pass Ultimate üyeliğine dönüşüyordu fakat bu sistem hala çalışıyor mudur acaba?
 20. RTX3060ASUS

  Series X oyun önerisi

  Merhabalar bir Xbox Series X'im var fakat oynayacak oyun bulamıyorum biraz oyun önerirseniz sevinirim (Game Pass var).
 21. N

  Bir hesaba 2 kere Game Pass hediye kodu girilebilir mi?

  Bir hesaba 2 kere hediye abonelik kodu (Crunchyroll) kullanılabilir mi?
 22. anil1442

  Aynı Microsoft hesabını kullanmak sorun yaratır mı?

  Merhaba, iyi akşamlar. Ben arkadaşımın Game Pass hesabını aldım ve ortak kullanacağız ama sanırım onun Microsoft hesabına girmem gerekiyor. Bu herhangi bir sorun çıkarır mı?
 23. kenan360

  Devam eden Xbox Game Pass üyeliğine Ultimate üyeliği alırsak ne olur?

  @Vincent Malloy hocamın hazırlamış olduğu Bedava 3 aylık Gamepass kodu nasıl alınır? adlı rehberinden 3 aylık bedava Xbox Game Pass (PC) üyeliği aldım, ben şimdi bu Xbox Game Pass işini bayağı sevdim, özellikle Forza Horizon 5 gibi yeni çıkan bir oyunun anında kütüphanemde olması çok güzel bir...
 24. MrGorgias

  Çözüldü Xbox Game Pass Minecraft'ta skin nasıl değiştirilir?

  Merhaba, biliyorsunuz 2 Kasım'da Minecraft Xbox Game Pass'e geldi. Skin değiştirmeye çalıştığımda ve Minecraft'ın sitesine girdiğimde satın almamışsınız uyarısı çıkıyor. Nasıl skin değiştirebilirim?
 25. B

  Game Pass'de hız nasıl sabitlenir?

  Game Pass'te hız sabitleme nasıl olur Technopat Sosyal kullanıcıları?
Yukarı