Discord yaş saçmalığı

Yahu kimlikle fotoğraf yollamak nedir? Bu gibi sosyal ortamları ve platformları bu kadar önemsemeye değer mi? Bunlar "kâr amacı güden ticari kuruluş" bunların her dayatmasını kabul ederek niye bunların bi taraflarını kaldırıyorsunuz, niye rollendiriyorsunuz? Bizler onların peşinden koştukça kendilerini ilah gibi görmeye devam ediyorlar. Uyanın artık. Dipnot heryere resmi olmayan bilgilerinizle kayıt yaptırın. Niyesi zaten ortada tırnak içinde yazdım

Neden 18 yaş altı sosyal medyadan, haberlerden ve haberleşmeden mahrum kalsınlar? Gençleri intihara sürükleyen pek çok şey oldu bu yıl. Depremler, 2021 yangını, korona, ekonomi vb. Yaş kısıtlaması yerine, Türkiye'nin çok övdüğünüz bakanları alt yapıları ve güvenliği güçlendirsin. Sapıklar ve hackerlar dadanmasın sitelere. Gençleri kısıtlamayı deneyerek bir yere varamazsınız.

Hocam Discord yetkililerine kimliğinizde doğum tarihinizi gösteren fotoğraf atın ve önemli yerleri sansürleyin sakın sadece doğum tarihinizin olduğu yeri atmayın kimliğin tamamını çekin önemli yerleri karalayın öyle yapmazsanız inanmazlar diye düşünüyorum.

Açıkçası bu durum troll yapmak veya başka bir sebepten dolayı herkesin başına geliyor sana tavsiyem Discord hesabında Nitro yok ise yeni bir hesap açman çünkü yetkili kişiler açmıyor ise yapabileceğin bir şey yok ama bu olaydan ders çıkartacağın şey ise Discord üzerinde yaşını 13+ üzerinden küçük olduğu gibi troll yapmamak olsa gerek.

Hesabın açıldı mı yoksa silindi mi şu an güncel olarak?

Silindi, ek olarak yeni bir hesap daha açmıştım oda şu an kapandı silinecek büyük ihtimalle, Discord maillerime bakmıyor tekrardan yeni hesap açtım.

Yeni açtığın hesap silinen hesapla aynı mail hesabi olduğu için mi silinecek o hesapta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…