Discord yasak botu

swankymotion

Yoctopat
Daha fazla  
Ben bota yasaklı kelimeler gireceğim eğer biri o kelimeleri söylerse uyarı ya da cezalı rolünde birkaç saat bekliyecek. Var mı böyle bir bot?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir sistem yok diye biliyorum. Bir yetkilinin gelip cezayı elle vermesi lazım. Fakat yasaklı kelimeler ekleyip log üzerinden takip edebilirsiniz. Dyno da böyle bir şey vardı diye biliyorum.

Artı -1 Eksi
MEE6 bunun için kullanılabilir.
Premium almadan kullanılmaz bir durumda olan, Özel mesajdan reklam mesajı atan ve NFT ile milleti dolandıran şu botu lütfen önermeyin ve kullanmayın. (Merak ediyorsanız No Text To Speech'in bahsettiğim sorunlar ve daha fazlası hakkında tonla videosu var.)

No More MEE6 - Alternatives to MEE6 üzerinden aradığınız özelliğe göre alternatif ücretsiz botlara bakabilirsiniz.

Premium almadan kullanılmaz bir durumda olan, Özel mesajdan reklam mesajı atan ve NFT ile milleti dolandıran şu botu lütfen önermeyin ve kullanmayın. (Merak ediyorsanız No Text To Speech'in bahsettiğim sorunlar ve daha fazlası hakkında tonla videosu var.)

No More MEE6 - Alternatives to MEE6 üzerinden aradığınız özelliğe göre alternatif ücretsiz botlara bakabilirsiniz.
Ama MEE6'ya alıştık artık. Bi' de reklam almak istemiyorsan bildirimleri kapat, bu kadar basit. NFT özelliğini de kullanmayın tamam.

Geri
Yukarı