Discord yayınına ses gitmiyor

Amatinin

Centipat
Daha fazla  
Bu arada uygulamalar kısmını bulamadım diye buraya yazıyorum Discord'tan dizi izleyecektik ekran paylaşımı açtım normal de ses gidiyordu sarı bir ünlem işareti vardı ve içinde şöyle yazıyordu (hey bir hata meydana geldi ve maalesef uygulamanın sesini yayınlayamadık) ben de tüm gece araştırdım 1 tane adam gibi bir sonuç bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Görüntüsü (37).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada uygulamalar kısmını bulamadım diye buraya yazıyorum Discord'tan dizi izleyecektik ekran paylaşımı açtım normal de ses gidiyordu sarı bir ünlem işareti vardı ve içinde şöyle yazıyordu (hey bir hata meydana geldi ve maalesef uygulamanın sesini yayınlayamadık) ben de tüm gece araştırdım 1 tane adam gibi bir sonuç bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1568628
Voicemeeter banana kullanmıyorsan yüklemeni tavsiye ederim. Yüklemeden sonra hem mikrofon hem bilgisayarın iç sesini aynı anda herhangi bir platformdaki yayına verebilirsin.

Yükledim ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum eh onu da kendim öğreneyim sağ ol bro teşekkür ederim <3

Yeni konular

Geri
Yukarı