Discord'a gelecek olan yeni güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Logo değişimi bana pek gerekli gelmedi, ancak temsilci ataması gerekli artık. Aranızda bilenler var mı bilmiyorum ancak Discord üzerinde ifşalama olayları yüksek derecede arttı. İnsanların TC Kimlik numaralarını ifşalayanlara kadar var. Onun dışında sahte kredi kartları ile nitro çekenler ise bir hayli fazla. Discord bulduğunda hesaplarını kapatıyor ancak binlerce var. Türkiye'ye temsilci açılması bunların büyük bir çoğunluğunu azaltacaktır diye düşünüyorum, mantıklı bir karar bence.

Logo değişimi bana pek gerekli gelmedi, ancak temsilci ataması gerekli artık. Aranızda bilenler var mı bilmiyorum ancak Discord üzerinde ifşalama olayları yüksek derecede arttı. İnsanların TC Kimlik numaralarını ifşalayanlara kadar var. Onun dışında sahte kredi kartları ile nitro çekenler ise bir hayli fazla. Discord bulduğunda hesaplarını kapatıyor ancak binlerce var. Türkiye'ye temsilci açılması bunların büyük bir çoğunluğunu azaltacaktır diye düşünüyorum, mantıklı bir karar bence.

Açacaklarını sanmıyorum hocam, biliyorlar bu ülkeyi.

Şu an Discord'dan çok memnunum. Beğendiğimiz özellikleri kaldırmasınlar, yeter. Umarım sinir etmezler kullanıcıları.

Açacaklarını sanmıyorum hocam, biliyorlar bu ülkeyi.
Discord platformunda Necmettin Erbakan Akyüz'ün bile TC Kimlik numarasını dağıttılar ve kendisi bunu hem Discord'a şikayet etti hem de siber suçlara başvurdu. Ya Discord Türkiye'ye temsilci açacak, böyle konulara çözüm bulacak ya da açmazsa siber suçlar Discord'dan görüşme loglarını isteyecek. Discord logları verirse olay çözülecek, ancak eğer logları vermezse (ki vereceğini sanmıyorum) Discord Türkiye'den yasaklanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı