Discord'da arkadaşın reportlaması ters etki yapar mı?

Ben itirazlar kategorisinden mi desteğe yazacağım?

My friend reported me as a joke. Can you withdraw the report request? Yazdım

Demek ki haksızsın ve saçma sapan bir taleple gittin. 1-2 gün içerisinde dönüş sağlanıyor, İngilizce ve geçerli bir talep yaz.
Discord moderatörü arkadaşım da doğruladı bunu.
kral ben

My friend reported me as a joke. Can you withdraw the report request? Yazdım

Son düzenleme:
Kardeşim hiçbir şey olmaz. Adamlar bakıyor inceliyor, her report edilen ceza alsaydı ohooo...
yani şimdi bişey olmaz değil mi tek seferden? talep kabul edilse de edilmesede

Kardeşim hiçbir şey olmaz. Adamlar bakıyor inceliyor, her report edilen ceza alsaydı ohooo...
benim demek istediğim hesabım gitse umurumda değil yani yasal yollardan yakar mı beni?

yani şimdi bişey olmaz değil mi tek seferden? talep kabul edilse de edilmesede

benim demek istediğim hesabım gitse umurumda değil yani yasal yollardan yakar mı beni?
teşekkürler tamam

Son düzenleme:
Yani şimdi bir şey olmaz değil mi tek seferden? Talep kabul edilse de edilmese de.

Benim demek istediğim hesabım gitse umurumda değil yani yasal yollardan yakar mı beni?
Kardeşim hiçbir şey olmaz.

1. ''Atletli hali'' diye belirtmişsin, ne var bunda? Hiç plaja gitmediniz mi ikinizde?
2. Arkadaşın sana dava mı açacak?
3. Açsa bile kendi attığı fotoğrafı ona geri attığın için mi açacak?
4. Discord'da neler neler dönüyor Discord ekibi bu konuyu mu takacak?
5. Taksalar bile yapacakları tek şey uyarı yapmak ki hiçbir şey olmayacak.
6. Yasal yollar demişsin, arkadaşın gidip savcılığa suç duyurusunda mı bulunacak hakkında?
7. Bulundu diyelim, savcılık bu kadar saçma bir davaya bakmayacak, dosya düşecek.
8. Hadi savcılıkta işi gücü bıraktı bunu taktı diyelim, Discord ile iletişime geçip senin bilgilerini isteyecek.
9. Discord'un verme zorunluluğu yok, hadi verdi diyelim savcılık hakkında yasal işlem başlattı, bu dava her türlü düşecek.
10. Hadi bunların hepsini geçtim bir mucize oldu diyelim, onun attığını attım dersin geçersin.
11. Hadi velev ki geçemedin, yaşın 18 altı olduğuna eminim, reşit olmadığın için suçlamalar düşecek.
12. İşi gücü bıraktı atletli halini attığın için çocuk şube işin içine girdi diyelim, uzlaşma yapılır hallolur.
13. Bu kadar korkman çok anlamsız ve saçma.

Tabii atletli halini atmadıysan...

:)

Kardeşim hiçbir şey olmaz.

1. "Atletli hali" diye belirtmişsin, ne var bunda? Hiç plaja gitmediniz mi ikinizde?
2. Arkadaşın sana dava mı açacak?
3. Açsa bile kendi attığı fotoğrafı ona geri attığın için mi açacak?
4. Discord'da neler neler dönüyor Discord ekibi bu konuyu mu takacak?
5. Taksalar bile yapacakları tek şey uyarı yapmak ki hiçbir şey olmayacak.
6. Yasal yollar demişsin, arkadaşın gidip savcılığa suç duyurusunda mı bulunacak hakkında?
7. Bulundu diyelim, savcılık bu kadar saçma bir davaya bakmayacak, dosya düşecek.
8. Hadi savcılıkta işi gücü bıraktı bunu taktı diyelim, Discord ile iletişime geçip senin bilgilerini isteyecek.
9. Discord'un verme zorunluluğu yok, hadi verdi diyelim savcılık hakkında yasal işlem başlattı, bu dava her türlü düşecek.
10. Hadi bunların hepsini geçtim bir mucize oldu diyelim, onun attığını attım dersin geçersin.
11. Hadi velev ki geçemedin, yaşın 18 altı olduğuna eminim, reşit olmadığın için suçlamalar düşecek.
12. İşi gücü bıraktı atletli halini attığın için çocuk şube işin içine girdi diyelim, uzlaşma yapılır hallolur.
13. Bu kadar korkman çok anlamsız ve saçma.

Tabii atletli halini atmadıysan...

:)
Kral sağ ol vallahi benim bu kadar panik olmamın sebebi olaylara karışmayı sevmemem ve çok endişeli ve paranoyak birisi olmam kaç yıldır böyle bu paranoyaklık ne yapsam atlatamadım beni aydınlattığın için sağ ol

Kral sağ ol vallahi benim bu kadar panik olmamın sebebi olaylara karışmayı sevmemem, ve çok endişeli ve paranoyak birisi olmam, kaç yıldır böyle bu paranoyaklık ne yapsam atlatamadım beni aydınlattığın için sağ ol.
Ne demek dostum. Merak etme hiçbir sorun olmaz rahat ol.

Son düzenleme:
Demek ki haksızsın ve saçma sapan bir taleple gittin. 1-2 gün içerisinde dönüş sağlanıyor, İngilizce ve geçerli bir talep yaz.
Discord moderatörü arkadaşım da doğruladı bunu.
Ne diyorsun kanka allah aşkına. İnternette biraz araştırsan Discord destek ekibinin ne kadar ilgisiz olduğunu görürsün zaten. Haksız falanda değildim bu arada. Herkesi böyle yargılıyor musun kafana göre?

İngilizcen varsa izle yoksa söyle gelip sana çevirisini yaparım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne diyorsun kanka Allah aşkına. İnternette biraz araştırsan Discord destek ekibinin ne kadar ilgisiz olduğunu görürsün zaten. Haksız falan da değildim bu arada. Herkesi böyle yargılıyor musun kafana göre?

İngilizcen varsa izle yoksa söyle gelip sana çevirisini yaparım.
Yargılamıyorum, konusunu aç yardıma geleyim. Bana bir şey kanıtlamana gerek yok. 😉

Geri
Yukarı