Discord'da bağlantı kopuyor

OktayCEYLAAN

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir bir sıkıntıyla baş başayım ve nasıl çözeceğime dair hiçbir fikrim yok. İnternette bu sorunu yaşayan bir başkasıyla karşılaşmadım. Tam olarak açıklayamadığım için nasıl bir arama yapmam gerektiğini bulamamış da olabilirim.

Şöyle ki, çoğunlukla bir şeyler izlerken ama bazen oyun oynarken hatta hiçbir şeyle uğraşmazken bile bulunduğum kanalda bağlantı kopuyor. Ben hala odada oluyorum fakat bas konuş tuşuna basınca bir şey olmuyor ve hiçbir seste bana gelmiyor. Kanaldan çıkıp geri bağlanınca da "RTC bağlanıyor." kısmında kalakalıyor. Discord'u kapatıp açınca tekrar bağlanabiliyorum ama bazen bu sıkıntı birçok kez art arda gerçekleşiyor ve o anki oyun, film, sohbet vb. deneyimim mahvoluyor.
Lütfen bir çözüm bulun başka sesli uygulamalarda veya başka hiçbir programda buna benzer bir şey olmuyor sadece Discord'a özel bir hata bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma gününden beri bende aynı problemi yaşıyorum. Kablonet kullanıcısıyım internetimde bir problem veya kopma gözükmüyor keza oyundan v.s de düşmüyorum sadece discord kendi kendine açılıp kapanıyor ya da odada gözüksem dahi düşüyorum sesler v.s gidiyor. Çözüme ulaşabilen oldu mu

Cuma gününden beri bende aynı problemi yaşıyorum. Kablonet kullanıcısıyım internetimde bir problem veya kopma gözükmüyor keza oyundan vs de düşmüyorum sadece Discord kendi kendine açılıp kapanıyor ya da odada gözüksem dahi düşüyorum sesler vs gidiyor. Çözüme ulaşabilen oldu mu?

Ben de Kablonet kullanıyorum sanırım sorun sağlayıcıda.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı