Discord'da Better Discord eklentisini eklemek yasak mı?

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Discord tema, font, yazı rengi gibi şeyler yapmaya yarayan plugin yüklemek ban sebebi mi? Better Discord yüklemek ban sebebi mi kısacası?
BAB* Değil BAN sebebimi yanlış olmuş

Clientside yani sadece sende gözüken bir şey olduğu için yasak değil fakat Mesajların silindikten sonra görünebilmesini sağlayan plugin(eklentileri)n kullanımı yasak diye biliyorum fakat yine GitHub'tan bulabilirsin.

Discord tema, font, yazı rengi gibi şeyler yapmaya yarayan plugin yüklemek ban sebebi mi? Better Discord yüklemek ban sebebi mi kısacası?
Bab* değil ban sebebi mi yanlış olmuş.

Hocam 2016'dan beri Discord kullanmış ve bütün her şeyi bilen birisi olarak söylüyorum. Tema yasak değil. Messagelogger, editusers, showhiddenchannels pluginleri tamamen yasaktır. Discord'un tos sitesinde yazıyor zaten. Kullanabilirsiniz. Fakat hesabınız kapanabilir. Bunu göze alıyorsanız kullanın. Discord public kurucularının çoğunun Discord hesapları bu yüzden kapanıyor. Dediğiniz türden olanlar sıkıntı değil. Onları zaten kendiniz Discord'un üzerinden uğraşarak yapabilirsiniz. Benim dediğim pluginler API'leri zorlar ve ban yemenizi sağlar. Sizin dedikleriniz kişiselleştirme. Sıkıntı yoktur hocam. Sydra#0001 ulaşabilirsiniz.

1617549035788.png

Geri
Yukarı