Çözüldü Discord'da bilinmeyen bir bağlantıya tıklama sonrası ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

565656

Centipat
Daha fazla  
Discord'da bilemdiğim bir bağlantıya tıkladım normalde asla tıklamam ve tıklamadım da. Bu sefer merak ettiğim için bir anda tıkladım ne yapmalıyım? Telefondan tıkladım. Bir arkadaş yardımcı olursa yeter diye düşünüyorum. Eksik veya yanlış bir cevap görürseniz tabii ki de uyarın. Telefonum Samsung Discord uygulaması güvenli klasörün içinde. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
İndirme yapılmadıysa sorun yok, max grabber'dir İP adresinizi öğrenmiştir vs. İP'de tam konum vermez yine endişeye gerek yok, DDoS atmaya vs çalışırsa da modem resetle.
İndirme yapılmadıysa sorun yok, max grabber'dir İP adresinizi öğrenmiştir vs. İP'de tam konum vermez yine endişeye gerek yok, DDoS atmaya vs çalışırsa da modem resetle.

Çözüm
Modemi kapatık açınca sıfırlanıyok diye biliyorum doğru mu? İndirme derken googlde bir şey indirirken ekranın üstünde gözüküyor ama bu sefer gözükmedi. Yada çok küçük birşeyse hemen indiği için olabilirmi? Sanmıyorum ama biraz korkuyorum.

Modemi kapatık açınca sıfırlanıyok diye biliyorum doğru mu? İndirme derken googlde bir şey indirirken ekranın üstünde gözüküyor ama bu sefer gözükmedi. Yada çok küçük birşeyse hemen indiği için olabilirmi? Sanmıyorum ama biraz korkuyorum.
İndirme olmamıştır, evet kapatıp açman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı