Discord'da bizi engelleyen birisini nasıl engelleyebiliriz?

heartagram

Decapat
Bir şahıs var 2-3 ayda bir sürekli mesaj atıyor ve rahatsız ediyor beni açıkçası. WhatsApp gibi yerlerden engelli bu sefer de Discord'tan mesaj attı ama sohbeti kapattığım için maalesef ne bakabiliyorum ne de engelleyebiliyorum. Kısacası açıp yazıyor nasıl engelleyebilirim?

Son düzenleme:
Bir şahıs var 2-3 ayda bir sürekli mesaj atıyor ve rahatsız ediyor beni açıkçası. WhatsApp gibi yerlerden engelli bu sefer de Discor'tan mesaj attı ama sohbeti kapattığım için maalesef ne bakabiliyorum ne de engelleyebiliyorum.
Whatsapp gibi yerlerden engelliyse telefon numarası vardır. Numarası ile istek at sonra engelle. Şu an seni engellediyse ve atamıyorsan birdahaki mesajını beklemekten başka çaren yok. Girdiği sunuculara bir şekil denk gelirsen engellersin.

Whatsapp gibi yerlerden engelliyse telefon numarası vardır. Numarası ile istek at sonra engelle. Şu an seni engellediyse ve atamıyorsan birdahaki mesajını beklemekten başka çaren yok. Girdiği sunuculara bir şekil denk gelirsen engellersin.
17 yaşındayken sırf muhabbetimizi devam ettirmek için yazdığım saçma sapan mesajları yüzüme vurup duruyor ve rahatsız oluyorum açıkçası yapacak bir şey yok heralde tekrar yazmasını istemiyorum o kadar.

İlerlemeyen muhabbeti zorlamamak lazım.
O zamanlar arkadaş grubum dağılmıştı birisiyle yazışmak iyi gelir diye düşünmüştüm sadece ve attığım mesajlar 2 sene öncesinden kalma saçma sapan benimle alakası olmayan şeyler.

İlerlemeyen muhabbeti zorlamamak lazım.
ama haklısın yapacak bir şey yok şuanlık yazarsa engellerim zaten teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı