Discord'da dekorasyon kısmı ne işe yarar?

Akeron

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam, Discord'da garip bir şey yaşandı ve çok önemli gibi gözükmese bile ben biraz takıntılı olduğum için sormak istiyorum. Bir sunucuda ses kanallarında kim var, kim yok diye gezinirken ses kanalında bir üye gördüm ve rollerini görmek için üzerine tıkladım. Tıkladığım anda aşağıda resmini bıraktığım kısma attı beni, oraya gitmek için ayarlar > profil > dekerasyon kısmına girmek gerekir. Çok mantıksız ama sırf bunun için bile endişeye kapıldım. Discord'a bildirdim önemsemediler bile.. Fazla mı endişeliyim? Neden böyle olmuş olabilir, direkt aklıma acaba mesajlarımı falan mı izliyorlar diye düşünce düştü. Gülme, istemsizce olan bir şey.

41234213.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirşey olmaz korkmayın, discordun bir açığıyla oldu yüksek ihtimalle. İçin rahat etmiyorsa şifreni değiştir ve ayarlardaki cihazlara bak.

Hiçbirşey olmaz korkmayın, discordun bir açığıyla oldu yüksek ihtimalle. İçin rahat etmiyorsa şifreni değiştir ve ayarlardaki cihazlara bak.
Hocam açığıyla diyorsunuz, açığı kötüye kullanıp erişim sağlarsa falan dedim.. 2AD de var, şifre de değiştirdim. :d

Hocam bilgisayarı ilk gördüğünüzde şeytan icadı bu deyip tekme de attınız mı? En fazla ne olabilir ne bu telaş.
İstemsizce olan bir şey, özür dilerim..

Geri
Yukarı