Discord'da depolama nasıl yapılır?

qraxs

Decapat
Discord'da bana atılan şeyleri depolayabileceğim bir şey bulmak istiyorum. Mesela WhatsApp'te kendimize mesaj attığımız gibi Discord'da da kendime mesaj atabilmek istiyorum, dosya veya başka bir şeyler depolayabilmek için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sol taraftaki ok ile sunucu yaratabiliyorsunuz. Sunucunuzu yarattıktan sonra kanal izinlerini, sadece sizin görebileceğiniz şekilde ayarlamanız yeterli olur.

1629490799532.png

Sol taraftaki ok ile sunucu yaratabiliyorsunuz. Sunucunuzu yarattıktan sonra kanal izinlerini, sadece sizin görebileceğiniz şekilde ayarlamanız yeterli olur.

Eki Görüntüle 1143839
Güzel bir fikir, bunu kesinlikle yapacağım. Fakat farklı tavsiyeleri de merak ediyorum, nasıl bilgilerinizi Discord üzerinde depoluyorsunuz?

Eki Görüntüle 1143839
Hocam davet bağlantısı oluşturmama olayını nasıl yapıyoruz?

Aşırı özel olmayan bilgiler için ayrı ayrı kanallar açıyorum. Ekran görüntülerini ve mesajları o şekilde ilgili yerlere gönderiyorum. Şifreler için şifre yöneticisi kullanılmalı.

Ayrıca ikinci bir hesap açıp ona da mesaj gönderebilirsiniz.
Hocam, davet bağlantısı oluşturmama olayını nasıl yapıyoruz?
Davet tuşuna basmamanız yeterli olur. Sunucu ayarlarından daveti iptal edebilirsiniz zaten. Kanallar özel olacağından paylaşsanız da pek bir şey olmaz.

Şifre yöneticisi, Discord'un bir özelliği değildir. Bunun için ilgili bir program kullanmalısınız. Konu açıp program önerisi alabilirsiniz.

Discord, sadece ekran görüntüleri depolamak için kullanışlı. Önemli bilgilerinizi kesinlikle farklı yerlerde tutmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı