Çözüldü Discord'da engellenen kişi nasıl sunucuya gelebiliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hellsing

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı, Grafik Tasarımcı
Discord uygulamasından engellediğim biri sunucumdaki sesli sohbete girdi. Sohbetten attığım halde girebiliyor.

Çözüm
Engellemiş olmanız, onu sunucularınızdan da engellemez. Sadece kendinizden engelliyorsunuz, size mesaj gönderemiyor. Onun haricinde bulunduğunuz sunucuya veya sunucunuza gelebilir.

Sunucunuza gelmesini istemiyorsanız sağ tıklayıp sunucudan at veya sunucudan yasakla diyebilirsiniz.
Engellemiş olmanız, onu sunucularınızdan da engellemez. Sadece kendinizden engelliyorsunuz, size mesaj gönderemiyor. Onun haricinde bulunduğunuz sunucuya veya sunucunuza gelebilir.

Sunucunuza gelmesini istemiyorsanız sağ tıklayıp sunucudan at veya sunucudan yasakla diyebilirsiniz.

Çözüm
Arkadaştan engelledim, sunucudan da atmıştım bayağı oldu ama birdenbire sesli sohbete girdi anlayamadım.

Sunucudan atmak da sunucudan yasaklamıyor, davet bağlantısıyla girebiliyor yine. Yasaklamanız lazım girememesi için.

Ekleyip sonra da yasakladım dediğiniz gibi. Umarım bir daha giremez. Ama çok saçmaymış böyle olması ayrıca.

Ekleyip sonra da yasakladım dediğiniz gibi. Umarım bir daha giremez. Ama çok saçmaymış böyle olması ayrıca.

Saçma değil, niye saçma olsun ki? İkisi ayrı seçenek sonuçta. Yasakladığınızda bir daha giremez o hesaptan. Farklı IP ile başka bir hesap açması gerekebilir.

Geri
Yukarı