Discord'da eski arkadaş nasıl bulunur?

keriim1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, eski bir arkadaşım var ve sadece nickini hatırlıyorum, etiketini bilmiyorum. O arkadaşı bulabilir miyim tekrar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, eski bir arkadaşım var ve sadece nickini hatırlıyorum, etiketini bilmiyorum. O arkadaşı bulabilir miyim tekrar?

Ben küçükken benden büyük bir arkadaşla oynardık, çok konuşurdum biraz toxictim o zamanlar, beni engelleyip 1 yıl sonra yaz demişti, bulamadım ne kadar arasamda isminden. Sanmıyorum hocam.

Discord üzerinden verilerinizi isteyebilirsiniz. 1 hafta içinde mail olarak geliyor. Gönderdikleri zip içinde mesaj kutularınızın tamamı bulunuyor. Oradan etiketini bulabilirsin. Şahsen öyle bir kaç kişiye ulaşabildim.

Ben küçükken benden büyük bir arkadaşla oynardık, çok konuşurdum biraz toxictim o zamanlar, beni engelleyip 1 yıl sonra yaz demişti, bulamadım ne kadar arasamda isminden. Sanmıyorum hocam.

Bazı yerlerde dicord API gibi şeyler gördüm nasıl olacak olur mu onu da bilmiyorum ayrıca API nedir onu da bilmiyorum

Discord üzerinden verilerinizi isteyebilirsiniz. 1 hafta içinde mail olarak geliyor. Gönderdikleri ZIP içinde mesaj kutularınızın tamamı bulunuyor. Oradan etiketini bulabilirsin. Şahsen öyle birkaç kişiye ulaşabildim.

Deniyorum tavsiyen için teşekkürler!

Kendisiyle bir takım sorunlar yaşadık sonrasında konuşmaları falan da sildim o yüzden etiketini bulamıyorum ama kendisi nickini değiştirmez diye biliyorum ayrıca nitro alacak birisi de değil kendisi
Eğer üzerinden çok bir zaman geçmediyse discord ana sayfasında sağ üstte gelen kutusunda istek bildirimi duruyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı