Discord'da etiket kaldırma nasıl yapılır?

huhi

Femtopat
Daha fazla  
Discord'da adımızın yanında gözüken etiketi kaldırma özelliği gelmiş, nasıl yapabilirim?

Örnek (X#3769).

Son düzenleyen: Moderatör:
Her kullanıcıya sırayla geliyor, ne zaman geleceğini bilemezsin. Mesela geçen gün discord'u açtım, ekranda adını güncelle vardı. O şekilde yaptım.

Herkese gelmedi sırasıyla geliyor diye biliyorum. Hesap tarihine göre. Benim hesabım 2017 de açıldı 2 gün oluyor bu özellik geleli. Geldiği zaman Discord değiştirmeni istiyor.

Yavaş yavaş geliyor. 15 Mayıs'tan önce Nitro alanlara öncelik veriliyor ve bunların çoğuna verildi diye biliyorum. 15 Mayıstan önce Nitro almayanlar için ise daha bayağı vakit var. Daha 2017 tarihli hesaplardalar diyenler var.

Discord'da adımızın yanında gözüken etiketi kaldırma özelliği gelmiş, nasıl yapabilirim?

Örnek (x#3769).

Kanka bekleyeceksiniz. Nitro'su olanlara daha önce geliyor. 1 Mart 2022'den önce Nitro abonesi olduysaniz ve devam ettiriyorsaniz alabiliyorsunuz hemen ama normal kullaniyorsaniz beklemeniz lazim. Bir de onerim Discord'un dev sunucusuna katilmaniz. Orada kimlere geldigini soyluyorlar normal kullanicilar. Rollout diye yazatip aratirsaniz o sunucuda gorursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı