Discord'da GIF'ler bozuk görünüyor

RiskyZone

Kilopat
İlk döngüde GIF bu şekilde bozuk görünüyor ikinci döngüde normal renkli olması gerektiği gibi görünüyor. Ayrıca Discord'un ses ve görüntü ayarlarında dolaştığımda ise uygulama kendini yeniden başlatıyor yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 1661989979763.png
    1661989979763.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 121
Discord'u kaldır ardından %appdata%\discord klasöründeki dosyaları sil başka bir yerde Discord dosyası varsa onları da sil eğer öyle düzelmezse bilemiyorum formatla düzelir gibi bende bunun ekran paylaşımını izleme hali olmuştu format atarak çözmüştüm format 2. planda.

Discord'u kaldır ardından %appdata%\discord klasöründeki dosyaları sil başka bir yerde Discord dosyası varsa onları da sil eğer öyle düzelmezse bilemiyorum formatla düzelir gibi bende bunun ekran paylaşımını izleme hali olmuştu format atarak çözmüştüm format 2. planda.
Discordu temelli silmeyle ilgili videolar var. Sizin yaptığınız temelli silmek değil ayrıca adam kendisi tüm discord dosyalarını bulması zor.

"Eğer öyle düzelmezse bilemiyorum" diye belirtmişim zaten ben o gün bilgisayara format atmam gerekti ondan sonra daha böyle bir sorunla karşılaşmadım 2. plan olarak onu dedim sadece denemesi için bir öneri verdim herkes her şeyi bilecek diye bir şeyde yok.

Dostlar, bilgisayarıma format atalı 1 hafta olmadı yani dediğiniz appdata gibi yerlerde dosya kalıntısı kalması imkansıza yakın sanırım. Başka çözüm önerisi olan varsa dinleyebilirim

İlk döngüde GIF bu şekilde bozuk görünüyor ikinci döngüde normal renkli olması gerektiği gibi görünüyor. Ayrıca Discord'un ses ve görüntü ayarlarında dolaştığımda ise uygulama kendini yeniden başlatıyor yardım eder misiniz?
Discordu uygulamada mı yoksa tarayıcıda mı kullanıyorsun?

Geri
Yukarı