Discord'da haksız ban

haylex

Hectopat
Merhaba geçenlerde kardeşim bilgisayara virüs indirmiş kısa süre içinde hacker Discord'daki herkese Free Nitro reklamı yapmış YouTube profili değişmiş gairp videolar yüklemiş hemen bütün şifrelerimi değiştirdim fakat çok geçti discorddki çoğu kişi beni şikyet etmiş ve hesabım devre dışı bırakıldı talep gönderdim 3 gün oldu cevap yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    49,6 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabın geri açılmaz. Kimin yaptığı değil, hangi hesaptan yapıldığı önemli onlar için. Hesabını her yerde açık bırakmazsan böyle sorunlar yaşamazsın. Ayrıca kardeşine doğru internet kullanımı hakkında da bilgi vermeni tavsiye ederim.

"Haksız" olan bir kısım yok. Discord için kimin yaptığı önemsiz. Kendi hesabın, senin sorumluluğunda.

Başlık bir tık yanlış olmuş. Haksız yere atmamışlar hesabından o tür şeyler paylaşıldığı için atmışlar.

Cevap alamazsınız hocam. Bot oto mesajla dönüyor genelde. Siz neden yediğinizi biliyorsunuz en azından. Ben yediğimde sebep bile belirtilmedi, bilet attığımda dönüş bile yoktu.

Başlık bir tık yanlış olmuş. Haksız yere atmamışlar hesabından o tür şeyler paylaşıldığı için atmışlar.
Benmi yaptım yani?
Hesabın geri açılmaz. Kimin yaptığı değil, hangi hesaptan yapıldığı önemli onlar için. Hesabını her yerde açık bırakmazsan böyle sorunlar yaşamazsın. Ayrıca kardeşine doğru internet kullanımı hakkında da bilgi vermeni tavsiye ederim.

"Haksız" olan bir kısım yok. Discord için kimin yaptığı önemsiz. Kendi hesabın, senin sorumluluğunda.
Konuyu düzgün okumadın heralde M*l kardeşim trojan indirmiş pc ye

@haylex Senin yapmış olman ya da başkasının yapmış olması bir şeyi değiştirmez. Senin hesabından yapıldıysa senin hesabın kapanır. Discord, kimin yaptığını umursamaz. Yapılana bakar.

İster kardeşin, ister baban fark etmez. Kim yaparsa yapsın yine yasaklama alırsın ve bu yasaklama "haksız" olmaz. Hesabın sorumluluğu senin elinde. Dediğim gibi kardeşine internet kullanımını öğretmen gerekli.

Benmi yaptım yani?

Konuyu düzgün okumadın heralde M*l kardeşim trojan indirmiş pc ye
Konuyu gayet düzgün okudum önemli olan kimin yaptığı değil senin hesabında yapıldığı. Senin mantık ile işlerini yapsalar insanlar full reklam yapar virüslü linkler atar kardeşim yaptı der. Ve oradaki hakareti bana mı ettin kardeşine mi? Virgül kullanmadığın için anlayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı