Discord'da hangi tür sunucu açmalıyım?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, Discord sunucusu kuracağım normal sunucu kurmayı planlıyordum ama milyonlarca böyle sunucu varken bir insan neden benim sunucuma gelsin diye düşündüm. Rewards gibi illegal sunucu kurulmasını istemiyorum. Linux'a ilgiliyim, bilgisayar işlerinden anlarım ve kodlama bilgim yok. Sizce ne sunucusu açmalıyım? Ve bu sunucuyu nasıl büyütürüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Discord sunucusu kuracağım normal sunucu kurmayı planlıyordum ama milyonlarca böyle sunucu varken bir insan neden benim sunucuma gelsin diye düşündüm. Rewards gibi illegal sunucu kurulmasını istemiyorum. Linux'a ilgiliyim, bilgisayar işlerinden anlarım ve kodlama bilgim yok. Sizce ne sunucusu açmalıyım? Ve bu sunucuyu nasıl büyütürüm?
Önce İnstagram komedi-mizah sayfası açın. Sonra da Discord sunucusu açın. Yoksa insanlar neden sunucuya gelsin? Ya da ilgilendiğiniz işle alakalı paylaşımlar yapabileceğiniz bir İnstagram sayfası da açabilirsiniz.

Youtube kanalınız varsa (herhangi bir abonesi olmasına gerek yok)
Linux eğitimleri veren bir discord sunucusu kurabilirsiniz.
〘ℝℙ〙NιɠԋƚSԋαԃҽ#2410 Ekleyin yardım ediyim.

Geri
Yukarı