Discord'da her yere yüzümü yayıyorlar

Şikayet etsende sonuç çıkacağını zannetmiyorum iş işten geçmiş. Benim de bu tür bir olay başıma geldi Discord hesabımı kapattım Discord'u sildim 1 yıldır giriş yapmıyordum geçenlerde Assetto Corsa server sunucusuna girmem için tekrar giriş yaptım ananonim olarak. Size tavsiyem sizde böyle bir şey yapın veya hesabınızı silip yeni hesap açın ancak anonim olun kimse sizin kim olduğunu bilmesin.

Şikayet etsende sonuç çıkacağını zannetmiyorum iş işten geçmiş. Benim de bu tür bir olay başıma geldi Discord hesabımı kapattım Discord'u sildim 1 yıldır giriş yapmıyordum geçenlerde Assetto Corsa server sunucusuna girmem için tekrar giriş yaptım ananonim olarak. Size tavsiyem sizde böyle bir şey yapın veya hesabınızı silip yeni hesap açın ancak anonim olun kimse sizin kim olduğunu bilmesin.
Bu hesap üzerinde 3 tane sunucum var nitro var 5 yıllık hesap her şeyi burda hocam silemem.

Hocam ama insan rahatsız oluyor böyle. Yani benim yüzüm yayılsa ben rahatsız olurum.
Bunu discorda ticket açıp bildirirsen yayan kişilerin hesabı kapanacaktır. Ayrıyeten de bence hiç kafanıza takmayın çirkin çıkmışım/güzel çıkmışım diye. Sanal bir ortam bugün yaptıklarını bir gün sonra unutuyor oradaki habeş maymunları. Siz hiç kafanıza takmayın ve aileniz anlayışla karşılarsa siber suçlara şikayet edin. O kişiler cezasını alacaktır.

Siberin bunları yakalaması için gidip de Discord'dan veri istemesine ihtiyacı yok. Dağıtılmış olan datalar var her mesaj attığında veya silindiğinde bir data kaydedilir. Zor bir şey değil yani siberler için.
Hocam çok bilimkurgu filmi izlemiş gibisiniz. O datalar discordun veri merkezinde saklanıyor. Ve 6 ay boyunca da orada saklanmaya devam ediyor. Yani siber suçların onları yakalaması için discorddan verilerini istemesi gerekir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı