Çözüldü Discord'da kanlı ve 18+ videolar atılan sunucudan çıkılırsa yasaklama alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RdK0

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam, bir Discord sunucusunda kanlı videolar atıyorlar. Bu benim için 2. defa oluyor fakat birincisinde ban yemeden önce o sunucudaydım. Ben atmadığım halde bana da ban atmışlardı. Şimdi yine bir Discord sunucusunda atıyorlar fakat attıkları gibi çıktım. Ben de ban yer miyim bunlar attığı için? Çünkü ilkinde öyle olmuştu. Sunucuda olduğum için ban yemiştim. Şu an çıktım sizce ban yer miyim yine de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Discord orada bulunduğunuz için size ban atmaz. Şahsen bizim arkadaşlarla öyle videolar atılan bir sunucudaydık sunucu sahibi arkadaşımız ban yedi ve sunucu silindi. Bu kadar
Discord orada bulunduğunuz için size ban atmaz. Şahsen bizim arkadaşlarla öyle videolar atılan bir sunucudaydık sunucu sahibi arkadaşımız ban yedi ve sunucu silindi. Bu kadar

Çözüm
Teşekkür ediyorum, fakat ben önceki hesabımdayken hiçbirşey atmamışken dahi tüm sunucudakiler ban yemişti. O zamanken discorda bir sürü talepte bulunmuştum açılmamıştı. Bu yüzden sormuştum tekrardan teşekkür ediyorum.

@RdK0 @Egehanss
Mesela bu uyarı benim yan hesaba geldi sırf sunucuda bulunduğum için.

1683061044435.png

Teşekkür ediyorum, fakat ben önceki hesabımdayken hiçbirşey atmamışken dahi tüm sunucudakiler ban yemişti. O zamanken discorda bir sürü talepte bulunmuştum açılmamıştı. Bu yüzden sormuştum tekrardan teşekkür ediyorum.

@RdK0 @Egehanss
Mesela bu uyarı benim yan hesaba geldi sırf sunucuda bulunduğum için.

Eki Görüntüle 1764232
Sadece bir uyarı. Hiç bir şeyi yok bilgilendirme dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı