Discord'da kişisel bilgilerim paylaşıldı

Arkadaşlar biriyle konusuyordum. Arkadas falan olduk. Sonra işte ismimi soyismimi ve yaşadığım yeri biliyordu. Sadece bir sabah kalktım işte bana soyağacımı atmış. Acaba isimlerden hariç T.C. bilgileri vesaire bulmuş mudur? Nasıl bulmuş olabilir? Fikri olan var mı?
Her gün 5 defa açılan klasik konu anlayın şunu artık Türkiye vatandaşı olan herkesin internette bilgileri 10 liraya satılıyor

Arkadaşlar biriyle konusuyordum. Arkadas falan olduk. Sonra işte ismimi soyismimi ve yaşadığım yeri biliyordu. Sadece bir sabah kalktım işte bana soyağacımı atmış. Acaba isimlerden hariç T.C. bilgileri vesaire bulmuş mudur? Nasıl bulmuş olabilir? Fikri olan var mı?
Yaptığın şeyin mallık olduğunu kabullenmen lazım, ismini söylediğin için o bu sayede panelden arama yapmış ve senin soyağacını bulmuş, soyağacını bulduysa kimlik numaranıda bulmuştur ve senin adresini ona vermen aşırı büyük mallık senin evine her şeyi yollayabilir. (Örnek: Adresleri açığa çıkan twitch yayıncılarına SWAT ekipleri yollanması) Küçük yaştamısın bilmiyorum ama herkese kişisel bilgilerini verme, alışkanlıklarını bile.

Her gün 5 defa açılan klasik konu anlayın şunu artık Türkiye vatandaşı olan herkesin internette bilgileri 10 liraya satılıyor
Herkesin verisi satılıyor.

Ekstra olarak sana yapabileceği şeyler kısıtlı en fazla evine polis, kurye, sivil polis falan gönderir.

Her şeyi bulmuştur. Muhtemelen sizi rahatsız etmek dışında bir şey yapmaz.
Çok dert ediyorsan emniyet güçlerine bildirebilirsin.

İnatla tanımadığınız kişilerin sunucularına girip "arkadaş" oluyor, bilgilerinizi paylaşıyor sonra da başınıza bunlar gelince şaşırıyorsunuz. Türk milleti gerçekten Atatürk'ün dediği gibi zeki.

100 yıl önce atarımız zekiydi.

Arkadaşlar biriyle konusuyordum. Arkadas falan olduk. Sonra işte ismimi soyismimi ve yaşadığım yeri biliyordu. Sadece bir sabah kalktım işte bana soyağacımı atmış. Acaba isimlerden hariç T.C. Bilgileri vesaire bulmuş mudur? Nasıl bulmuş olabilir? Fikri olan var mı?

Selam mernis Data'yı Discord botuna entegre edip ad soy ad yazarak sorgu yapılabiliyor artık sanal lamerlar tarafından korkmanıza gerek yok bu bilgiler zaten günümüzde kolayca bulunabiliyor.

Tüm Türkiye'nin datasını 8 euro ya satıyorlar burada asıl soru senin T.C.'ni bulması değil nasıl bu sisteme eriştiklerini sorgulamak lazım.

Hocam olurda seni bilgilerin ile tehdit ederse veya herkese açık bir alanda paylaşırsa şikayet edebilirsin

Ekran görüntüsünü alıp CİMER'e şikayet edin, bunun da ekran görüntüsünü alıp çocuğa atın. Ha bir de 10TL'lik log tutan panelinle sana iyi günler yazıp engelleyin. Çok epik bir an olur :D

Sorgu paneli.

Senin T.C. adresin, soyağacında yer alan herkesin T.C. bilgileri, telefon numaraları, adresleri vs kişinin elindedir.

Bulması oldukça basit bir işlem. 10 dakikada ücretsiz bir panel buluyorsunuz, isim soyisim aratıp bilgilere erişim sağlıyorsunuz.

Arkadaşlar biriyle konusuyordum. Arkadas falan olduk. Sonra işte ismimi soyismimi ve yaşadığım yeri biliyordu. Sadece bir sabah kalktım işte bana soyağacımı atmış. Acaba isimlerden hariç T.C. Bilgileri vesaire bulmuş mudur? Nasıl bulmuş olabilir? Fikri olan var mı?

Dostum mernis dataları her sene çalınıyor zaten bana da söyle sana atayım annenin kızlık soy adını basit yani kimseye gerçek bilgilerini verme sanal bir kimlik oluştur kafanda onunla takıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı