Discord'da nasıl Beta üyesi olunur?

Kodla zaten sadece size gözükücek şekilde beta üyesi oluyosunuz başka bir kişi sizin beta üyesi olduğunuzu bilmiyor yani arka plan gibi özellikleri görmüyorlar token olayına gelirsek token çalmak için program açmak gerekir tokenin kodlarla ne alakası var.
alakası çok istersen discordunu verebilirsin anlatabilirim . Token çalınırsa hesabın o kişi tarafından kolayca çalınır kodlarla erişip çalabiliyorlar

Alakası çok istersen Discord'unu verebilirsin anlatabilirim. Token çalınırsa hesabın o kişi tarafından kolayca çalınır kodlarla erişip çalabiliyorlar.

Tokenin ne olduğunu biliyorum token virüsünü açmadan token çalınması imkansız kodlarla bir alakası yok ayrıca hesap çalınmaz nick ya da şifre değiştirince token değişiyor hesaptaki kişi atılıyor sonuçta tokenle alınan hesaplar tokenle giriş yapıyor şifreyi bilmedikleri için çok sorun olmaz.

Tokenin ne olduğunu biliyorum token virüsünü açmadan token çalınması imkansız kodlarla bir alakası yok ayrıca hesap çalınmaz nick ya da şifre değiştirince token değişiyor hesaptaki kişi atılıyor sonuçta tokenle alınan hesaplar tokenle giriş yapıyor şifreyi bilmedikleri için çok sorun olmaz.
kankam kodlarla alakası var diyorum anlama sıkıntın var mıdır bilmem yok diyip duruyorsun . Hesap tokeni diyorum token çalma diyorum git açıklama yapan kanalları izle kardeşim ?

Geri
Yukarı