Discord'da Nitro olmasına rağmen profil hareketli profil yapılmıyor

İnternetten indirin hareketli avatar, afiş ekleyecekseniz. Bende de bir kaç haftadır program üzerinden hareketli bir avatar ve afiş seçtiğimde sürekli yükleniyor olarak kalıyor. Tarayıcıdan da deneyebilirsiniz.

Nitro'nun Basic versiyonunu satın almış olabilirsiniz. Basic olan pakette hareketli afiş, avatar ve profil teması kullanılamıyor. Onu bir kontrol edin.
Hayır. 100 TL olan paketi aldım.

İnternetten indirin hareketli avatar, afiş ekleyecekseniz. Bende de bir kaç haftadır program üzerinden hareketli bir avatar ve afiş seçtiğimde sürekli yükleniyor olarak kalıyor. Tarayıcıdan da deneyebilirsiniz.
Denedim, tarayıcıdan girmeye çalıştım fakat işe yaramıyor. Bir süre sonra düzelir mi?

Hayır. 100 TL olan paketi aldım.
O zaman ayarlardan avatarı değiştir diyerek sağ taraftan GIF seçeneğini seçin. Rastgele bir tane GIF koyun ve hareketli olup olmayacağını kontrol edin. Çalışıyorsa internet üzerinden kendinizie beğendiğiniz bir GIF'i indirip koyarsınız.

O zaman ayarlardan avatarı değiştir diyerek sağ taraftan GIF seçeneğini seçin. Rastgele bir tane GIF koyun ve hareketli olup olmayacağını kontrol edin. Çalışıyorsa internet üzerinden kendinizie beğendiğiniz bir GIF'i indirip koyarsınız.
GİF'e tıkladığımda 3 nokta çıkıyor ve yüklenmiyor Discord'da sıkıntı olabilir mi?

İnternetten indirdiğimi nasıl profilime koyabilirim?

Bu sanırım bir süredir var. Bende de bazı GIF dosyalarını seçtiğimde uzun süre yüklenmiyor ama bazılarınıda direkt olarak ekliyor. Boyutundan kaynaklı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı