Discord'da otomatik yanıt yazılabilir mi?

Oldus

Centipat
Daha fazla  
Bot değil de ben yanıt vermek istiyorum. Mesela birisin sa dese ben yazmadan hesabım as diyebilir mi? Böyle bir yazılım var mıdır? Böyle bir şey mümkünse nasıl yaparım?

Var ama riskli. Bot yazıyorsunuz komut algılama gibi yapıp mesela "sa" komutu verildiğinde otomatik olarak "as" verdirtebiliyorsunuz. Bunun için normal bir bot yazıp token kısmına hesabınızın tokenini yazabilirsiniz. Bu sayede kendi hesabınız bot gibi davranacaktır siz kullanmaya devam ederken. Token patlarsa hesabınızda patlar ama dikkat edin.
Bot içinde basit botlar var YouTube'da, GitHub'da.

Var ama riskli. Bot yazıyorsunuz komut algılama gibi yapıp mesela "sa" komutu verildiğinde otomatik olarak "as" verdirtebiliyorsunuz. Bunun için normal bir bot yazıp token kısmına hesabınızın tokenini yazabilirsiniz. Bu sayede kendi hesabınız bot gibi davranacaktır siz kullanmaya devam ederken. Token patlarsa hesabınızda patlar ama dikkat edin.
Bot içinde basit botlar var YouTube'da, GitHub'da.

Yardımcı olabilir misiniz?

Yardımcı olabilir misiniz?
Bot yazma gibi konularda fazla olmasa da elimden geldiğince yardımcı olurum. %100 çalışır mı bilmiyorum. Zamanında kendi hesabımı bot yapıp discord üzerinde oynan bir oyuna makro yapmıştım :D
Yarın gün içerisinde öğlen özellikle yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Bot yazma gibi konularda fazla olmasa da elimden geldiğince yardımcı olurum. %100 çalışır mı bilmiyorum. Zamanında kendi hesabımı bot yapıp Discord üzerinde oynan bir oyuna makro yapmıştım :D
Yarın gün içerisinde öğlen özellikle yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Hocam yardımcı olacak mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı