Discord'da oyuna girince mikrofondan ses gitmiyor

DonanınAlwonzo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Discord'da konusuyoruz, oyuna girince mikrofondan sesim gitmiyor. DC'ye geçiyorum, gidiyor, oyuna giriyorum, basıyorum tuşa, gitmiyor sesim. Neden oluyor sizce?

Yanlış bilgi
Arkadaşlar, Discord'da konusuyoruz, oyuna girince mikrofondan sesim gitmiyor. DC'ye geçiyorum, gidiyor, oyuna giriyorum, basıyorum tuşa, gitmiyor sesim. Neden oluyor sizce?
Bazı oyunlar da mikrofon kullandığı için. İki yerden de mikrofon kullanamazsınız.

sistemin kötü ise oynadığın oyun sistemi yoruyor ve discord çok sıkıntıya giriyor olabilir benim de başıma geldi, bulunduğun ses kanalına sağ tıkla düzenle de orada bit hızı tarzında bir şey olacaktı onu 30kbps ye çek belki düzelir onun dışında söyleyebileceğim tek şey telefondan discorda bağlanmayı denemen

Bazı oyunlar da mikrofon kullandığı için. İki yerden de mikrofon kullanamazsınız.
Hocam alakası yok,bazı oyunlar kendilerini ön plana aldığı için discordu yönetici olarak çalıştırır ise sorun çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı