Discord'da ping oluyor

oguzhan.123

Hectopat
Daha fazla  
Discord da yayın açınca boşta 1K Ms'im oluyor uploadım 1 ve eskiden böyle bir şey olmuyordu. Bir uygulama açmadığım sürece sıkıntısız yayın açabiliyordum. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın discord platformu önemli web ve windows performans olarak tabi ki fark ediyor

Eğer discord windows versiyonu kullanıyorsan:
- İşlemcin yükü kaldıramıyor olabilir
- Ram'in yetersiz olabilir
- Veya basitçe optimizasyon sorunudur

Aynı sorun bende de var düzeltmenin bir yolunu bulamadım fakat aynı internet ve farklı bilgisayarda denediğimde bu sorun olmadı. Denediğim bilgisayar masaüstüydü ve sorunu yaşadığım laptoptu (kablolu bağlantı kullandım iki bilgisayarda) (uploadım 6mb/s)

Kullandığın Discord platformu önemli web ve Windows performans olarak tabii ki fark ediyor.

Eğer Discord Windows versiyonu kullanıyorsan:
- İşlemcin yükü kaldıramıyor olabilir.
- RAM'in yetersiz olabilir.
- Veya basitçe optimizasyon sorunudur.

Aynı sorun bende de var düzeltmenin bir yolunu bulamadım fakat aynı internet ve farklı bilgisayarda denediğimde bu sorun olmadı. Denediğim bilgisayar masaüstüydü ve sorunu yaşadığım laptoptu (kablolu bağlantı kullandım iki bilgisayarda) (uploadım 6mb/s)

Ping ve işlemci yetersizliğimi pek bağlantılı olduğunu sanmam.

Kullandığın Discord platformu önemli web ve Windows performans olarak tabii ki fark ediyor.

Eğer Discord Windows versiyonu kullanıyorsan:
- İşlemcin yükü kaldıramıyor olabilir.
- RAM'in yetersiz olabilir.
- Veya basitçe optimizasyon sorunudur.

Ryzen 3 3200U işlemcim var 8 GB RAM'im var ping değerim de iyi önceden olmuyordu bir anda olmaya başladı ve sonradan devam etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı