Discord'da rastgele mesajlar alıyorum

Sytex

Kilopat
Daha fazla  
Birkaç gündür anlamıyorum neden fakat bot veya değilse de ne olduğunu bilmediğim bir şey bana DM atıyor. Bir resim atıyor fakat uzantısı .exe. Açmamı istiyor vs. klasik. Ama bu mesajlar bir gün ara ile 3 farklı hesaptan toplam 3 adet mesaj geldi. Engellememin bir yolu var mı? Bilgisayarı Kaspersky ile 2 defa tarattım. Hiçbir şey bulmuyor. Hesabın şifresini değiştim. Ne yapmalıyım?

Birkaç gündür anlamıyorum neden fakat bot veya değilse de ne olduğunu bilmediğim bir şey bana DM atıyor. Bir resim atıyor fakat uzantısı .exe. Açmamı istiyor vs. klasik. Ama bu mesajlar bir gün ara ile 3 farklı hesaptan toplam 3 adet mesaj geldi. Engellememin bir yolu var mı? Bilgisayarı Kaspersky ile 2 defa tarattım. Hiçbir şey bulmuyor. Hesabın şifresini değiştim. Ne yapmalıyım?

Bilgisayarınla alakalı olduğunu düşünmüyorum bulunduğun sunuculardan geliyor olabilir. İstersen yeni bir Discord hesabı aç. Başka kişiler fake hesaplardan virüs amaçlı .exe uzantılı uygulamalar yolluyor olabilirler mesaj atarak bir zarar göreceğini düşünmüyorum çalıştırmadığın sürece. Bot olabilir veya birileri atıyor olabilir. Bulunduğun sunucuları gözden geçirip botlara falan dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı