Discord'da sesin karşıya gitmesi

254182

Hectopat
Merhaba, Discord'da arkadaşlarla oynarken oynadığımız oyunda bir insan seslendirmesi geçince ses karşıya gidiyor. Sadece insan sesleri olacak şekilde. Arkadaşımda aynı kulaklık var ama onda olmuyor, kulaklıklarımız aynı olmasına rağmen bu sorunu uzun zamandır yaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Anakart H410M-F
Kulaklık Gamepower Medusa.
(Önceki kulaklıklarımda da oluyordu aynısı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre benimki de öyleydi. Çok araştırdım ve linkini bırakacağım videonun ikinci yoluyla çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun süre benimki de öyleydi. Çok araştırdım ve linkini bırakacağım videonun ikinci yoluyla çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Deneyip dönüş yapacağım hocam sağ olun.

Maalesef hocam Realtek uygulamasında benim kulaklık ve mikforon dahi gözükmüyor dahili hoparlör gözüküyor uygulama da bozukmuş zaten araştırdım öğrendim ikinci yol ise bende zaten devre dışıydı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı