Discord'da Tanımadığım Kişiler İstek Atıyor

ClientNicki

Hectopat
Merhabalar. Benim konum hakkında bayağı konu açan gördüm yine ben de açmak istedim. Son birkaç gündür ortak sunucu veya arkadaşımın olmadığı kişilerden istek alıyorum kabul ediyorum. (? ve buyur kardeşim gibisinden) yazı yazıyorum ve cevap vermiyorlar. Ben de arkadaşlıktan çıkarıyorum. Sizce bu tarz kişiler neden böyle istek atıyor biraz beni tedirgenleştirmeyi başlattılar.

Merhabalar. Benim konum hakkında bayağı konu açan gördüm yine ben de açmak istedim. Son birkaç gündür ortak sunucu veya arkadaşımın olmadığı kişilerden istek alıyorum kabul ediyorum. (? ve buyur kardeşim gibisinden) yazı yazıyorum ve cevap vermiyorlar. Ben de arkadaşlıktan çıkarıyorum. Sizce bu tarz kişiler neden böyle istek atıyor biraz beni tedirgenleştirmeyi başlattılar.
Arkadaş kasmak için. :)

Bazı kişiler kendi sunucu tanıtımını yapmak için popüler sunuculardaki kişilere böyle şeyler yapıyorlar genelde sizi arkadaş ekleyip toplu mesaj atmak daha mantıklı oluyor.

Onların paylaştığı hiçbir şeye girmediğiniz, tıklamadığınız sürece tedirgin olmanıza gerek yok. Rahatsız oluyorsanız değiştirebilirsiniz;
1613838620046.png

Olabilir ama son 2 gündür baya baya istek gelmeye başladı normalde gelmiyordu ve beni nerden bulmuş olabilirler ?
Sunuculardan bulmuş olma ihtimalleri yüksek.

Bazı kişiler kendi sunucu tanıtımını yapmak için popüler sunuculardaki kişilere böyle şeyler yapıyorlar genelde sizi arkadaş ekleyip toplu mesaj atmak daha mantıklı oluyor.
Aklımdaki tek soru ise beni nereden buldukları teşekkürler yine de
Eğer ortak sunucunuz yoksa toplu mesaj botudur , takmayın.
O zaman öyledir teşekkürler bilgilerin için

Geri
Yukarı