Çözüldü Discord'da ticket nasıl açılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet23Celik

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bir Discord sunucusuna katıldım yetkili alım vardı başvurdum ve kabul edildi ama ticket açmamı istiyorlar. Nasıl açılıyor bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ticket için bir sohbet kanalları vardır istersen kanalların görselini paylaş, o sohbet kanalını bulduğundan ticket botu olur ya ! ve benzeri komut ile ya da emojiye basarak ticket oluşturursunuz.

Her konuya yardım etmeye çalışmanızı anlıyorum fakat önce konuyu okuyun. Arkadaş bir topluluk sunucusunda yetkili olacak ve sunucuda ticket açacağı yeri arıyor.
Ticket için bir sohbet kanalları vardır istersen kanalların görselini paylaş, o sohbet kanalını bulduğundan ticket botu olur ya ! ve benzeri komut ile ya da emojiye basarak ticket oluşturursunuz.

Her konuya yardım etmeye çalışmanızı anlıyorum fakat önce konuyu okuyun. Arkadaş bir topluluk sunucusunda yetkili olacak ve sunucuda ticket açacağı yeri arıyor.

Çözüm
Ticket için bir sohbet kanalları vardır istersen kanalların görselini paylaş, o sohbet kanalını bulduğundan ticket botu olur ya! Ve benzeri komut ile ya da emojiye basarak ticket oluşturursunuz.

Evet şimdi fark ettim ben de, Discord'a ticket atacak sanmıştım. Teşekkürler. :)

Geri
Yukarı