Discord'da Toplu Mesaj Nasıl Silinir?

289120

Hectopat
Makaleler
2
DM'de olan mesajları hızlıca silmek istiyorum. Bunun için bir yöntem var mı?
Şöyle bir şey buldum fakat güvenilirliğinden emin olamadım.
Ek olarak çalışmıyor diyenler de vardı.
@Ellie Williams

Son düzenleme:
Ek olarak çalışmıyor diyenler de vardı.

Maalesef normal Discord'da böyle bir özellik yok better Discord kurup eklentiler ile yapmanız lazım.

Attığınız rehberdeki çalışıyor.
Güvenebilirlik konusunda haklısınız çünkü toplu mesajları silmek için tokeninizi vermeniz şart fakat şifrenizi değiştirirseniz tokeniniz de değişiyor, o yüzden bir problem çıkacağını sanmıyorum.

Evet bu yöntem çalışmakta. Konuyu açan kişi bizzat benim. "Geliştirici" adlı hesabımın 2FA kodlarına ulaşamadığım için (uygulama taraflı sıkıntı) yeni hesap açmak zorunda kaldım. Yöntem çalışıyor.

Bu konu hakkında yönetim ekibine ulaştınız mı?

Yöntem güvenilir mi? Eğer güvenilir ise bunun kanıtı nedir?

Yönetim ekibine sitenin en alt kısmında bulunan "bize ulaşın" kısmından ulaştım. Herhangi bir cevap gelmedi. Zaten hesabıma ulaşamadığım için sorun olmaz diye umuyorum.

Yöntem güvenilir mi? Eğer güvenilir ise bunun kanıtı nedir?

Evet, yöntem güvenilir. Uzun süredir kullanmaktayım. Eğer şüpheniz olursa uyguladıktan hemen sonra hesap şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla güvenli. Garanti vermiyorum tabii ki, hesabının authtoken'ı söz konusu. Ben olsam kullandıktan sonra şifremi değiştirirdim. Sorumluluğunu kendin al.

Bir de şöyle bir durum var. Güvenli olsa dahi bu bir self-bot, hesabının banlanma riski var.

Yönetim ekibine sitenin en alt kısmında bulunan "bize ulaşın" kısmından ulaştım. Herhangi bir cevap gelmedi. Zaten hesabıma ulaşamadığım için sorun olmaz diye umuyorum.

Evet, yöntem güvenilir. Uzun süredir kullanmaktayım. Eğer şüpheniz olursa uyguladıktan hemen sonra hesap şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Program çalışıyor fakat ara sıra şöyle hata veriyor sebebi nedir?
1687816051242.png

Geri
Yukarı