Discord'daki exe dosyası indirildikten sonra Google hesabına erişilemiyor

Chotsu

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba. Bir gün Discord'da gezerken ben adamın biri, "drip.exe" diye bir virüslü bir dosya koymuş. Ben kaydırırken nasıl olduysa, o dosyayı indirdi. Ben de sileyim derken, dosya açıldı. Discord kapanıp açıldı Google ile beraber. Ve bir baktım hesabım çalınmış. Şifresi değişmiş. Oturum açma yöntemleri eklemiş. Bende telefona Google Authenticator indirip başka bir hesabımın doğrulama kodu alıp denedim. Kod yanlış dedi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    55,8 KB · Görüntüleme: 28
Hesap gitmiş geçmiş olsun, Google hesabı bir kenara başka bilgileriniz ve hesaplarınız gitmesin, bilgisayarı formatlayın diğer bilgilerinizi güvenceye alın.

Kaspersky yükleyip sistemde tam tarama gerçekleştirir misiniz? O programla ilişkili virüs bulursa ve silerse, kurtarabildiğinz hesapları kurtarıp, şifrelerini değiştirin. Ayrıca virüsü temizledikten sonra tarayıcı ayarlarınızı (Çerezler dahil) sıfırlayın.

Geçmiş olsun RAT yemişsiniz. Hesap şifrelerinizin logları adama gitmiştir. Discord hesabı kurtarılamaz token adamın elinde olduğundan siz şifre değiştirseniz bile Discord hesabınıza girilebilir. Varsa koruma telefonu Google'dan sızan bilgiler ve mail kurtarılabilir.

Bir şey çıkmadı
Kaspersky yükleyip sistemde tam tarama gerçekleştirir misiniz? O programla ilişkili virüs bulursa ve silerse, kurtarabildiğinz hesapları kurtarıp, şifrelerini değiştirin. Ayrıca virüsü temizledikten sonra tarayıcı ayarlarınızı (Çerezler dahil) sıfırlayın.
Benim çalınan discord'da kalmış benim arkadaş silindi demiş ben mesaj attım cevap gelmedi

Geçmiş olsun RAT yemişsiniz. Hesap şifrelerinizin logları adama gitmiştir. Discord hesabı kurtarılamaz token adamın elinde olduğundan siz şifre değiştirseniz bile Discord hesabınıza girilebilir. Varsa koruma telefonu Google'dan sızan bilgiler ve mail kurtarılabilir.

Discord hesabı kurtarılabilir. Discord tokeni şifre değiştirildiğinde değişiyor. AV taramalarında virüs bulunamıyorsa, format iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Format atarken, ISO dosyasına checksum yapın. Yeni kurulan Windows'a da sıçramasın virüs.

Google için bir şey diyemem ancak Discord'da her şifre değiştirdiğinizde token sıfırlanır.

Grabber yüksek ihtimal ile tüm cooikelerini çekti adam geçmiş olsun. Elindeki hesaplara telefon doğrulaması ekle banka kartların kayıtlı idi ise kapat modem resetle bilgisayarını formatla.

Nasıl değiştirebilirim?
Google için bir şey diyemem ancak Discord'da her şifre değiştirdiğinizde token sıfırlanır.

Hepsini yaptım

Grabber yüksek ihtimal ile tüm cooikelerini çekti adam geçmiş olsun. Elindeki hesaplara telefon doğrulaması ekle banka kartların kayıtlı idi ise kapat modem resetle bilgisayarını formatla.

Hepsini yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı