Discord'dan atılan dosyadan virüs bulaştı

Formi

Hectopat
Daha fazla  
Bu videoyu açtım ve TrojanDownloader:HTML/Adodb.gen!A adlı dosya Discord cache dosyasına bulaştı sildim ama sorun olur mu? Video ekranıma gelse bile bulaşıyor.

Link moderasyon ekibi tarafından silinmiştir.

Hayır Malwarebytes bir Anti-Malwaredir fakat ücretli sürümde ve deneme sürümünde gerçek zamanlı koruma olduğu için sistemde var olan Anti-Virüs ile çakışabilir. Gerçek zamanlı koruma kapatıldığında hem Malwarebytes hem de Anti-Virüs aynı sistemde kullanılabilir bir sakıncası olmaz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210805-144411.png
    Screenshot_20210805-144411.png
    238,6 KB · Görüntüleme: 42
Sahip olduğu gerçek zamanlı koruma nedeniyle Anti-Virüs diye yazmışlar, Malwarebytes temelde Anti-Malwaredir. Zaten Malwarebytes çoğu zaman tarama yapmak için önerilir Anti-Virüs için değil.

Malwarebytes ve Norton Power Eraser ile bilgisayarınızı güvenli modda taratın ardından bilgisayar koruması için Kaspersky ınternet Security indirin.

Bu videoyu açtım ve TrojanDownloader:HTML/Adodb.gen!A adlı dosya Discord cache dosyasına bulaştı sildim ama sorun olur mu? Video ekranıma gelse bile bulaşıyor.

link moderasyon ekibi tarafından silinmiştir.

Kankacığım ilk önce,

Bu linkten Malwarebytes'ı indirip sonra da,

Bu linkten Kaspersky'ı indirin. Sonra bilgisayarınızı tarattığınızda bir şey çıkarsa onları silin eğer bir şey çıkmazsa virüs bulaşmamıştır ama için rahat etmezse SSD'ni bir bilgisayarcıya götür ve virüs bulaştı de. O diski temizleyip sana geri verir.

link moderasyon ekibi tarafından silinmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankacığım ilk önce,

Bu linkten Malwarebytes'ı indirip sonra da,

Bu linkten Kaspersky'ı indirin. Sonra bilgisayarınızı tarattığınızda bir şey çıkarsa onları silin eğer bir şey çıkmazsa virüs bulaşmamıştır ama için rahat etmezse SSD'ni bir bilgisayarcıya götür ve virüs bulaştı de. O diski temizleyip sana geri verir.
Hocam temiz bir format atacağım zaten taze atmıştım artık güvenmediğim videoları açmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı