Discord'dan birisi Steam hesabımı attı

Barney Stinsonn

Hectopat
Daha fazla  
Az önce birisi istek attı kabul ettim bunu yazdı ve bir link attı. "hi thanks for accepting me. Just wanna ask if you're the owner of this account."
Linke tıklamadım ama bot olup olmadığını merak ettim. Attığı linkte Steam profilim vardı. Linkte tıklamadıysam sıkıntı olmaz herhalde değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Umursamayın geçin. Bu tür dolandırıcılardan az çekmemiştim. Hesabın size ait olup olmadığını sorduktan sonra Steam hesabınız rapor edildi tarzında saçma sapan şeyler söylüyorlar. Büyük ihtimalle o kişi de bunlardan biridir.

Az önce birisi istek attı kabul ettim bunu yazdı ve bir link attı. "hi thanks for accepting me. Just wanna ask if you're the owner of this account."
Linke tıklamadım ama bot olup olmadığını merak ettim. Attığı linkte Steam profilim vardı. Linkte tıklamadıysam sıkıntı olmaz herhalde değil mi?

Ya Steam hesabınızdan Discord hesabınızı buldular ya da Discord hesabından Steam hesabınızı buldular ya da düşük bir ihtimalle verileriniz çalınmıştır. Linkin ekran görüntüsünü atar mısınız?

Ya Steam hesabınızdan Discord hesabınızı buldular ya da Discord hesabından Steam hesabınızı buldular ya da düşük bir ihtimalle verileriniz çalınmıştır. Linkin ekran görüntüsünü atar mısınız?
Hocam bu tarz kişiler ortak sunuculardan denk gelir yazarlar genelde 1 kez hesabımı çaldırtmıştım böyle.

Hocam engelleyin geçin dolandırıcı bunlar. Siz cevap verdikten sonra, "Yanlışıkla sizin hesabınızı raporladım, ban yiyeceksiniz bilmem ne discord adresli steam yetkilisiyle konuşmalısınız." gibi saçma sapan şeyler söyleyip hesabınızı çalmaya çalışacaklar.

Birazdan "I made a terrible mistake on your account. I accidentally reported you." yazar.
Dolandırıcı, engelleyin.
Raporlayıp engelledim direkt zaten.

Hocam engelledim direkt hesabı ekran görüntüsü almadım maalesef ama steam profilim vardı.

Hocam bu tarz kişiler ortak sunuculardan denk gelir yazarlar genelde 1 kez hesabımı çaldırtmıştım böyle.
Hesabın açılış tarihi de bugün.

Geri
Yukarı