Discord'dan gelen "2 ay ücretsiz Spotify" mesajı güvenilir mi?

emirc.2

Centipat
Daha fazla  
Selam, Discord'dan birisi bana "Spotify premium ister misin?" dedi. Ben de olur dedim link attı ve bir site çıkıyor. Kanıtta attı SS'de gizlilik açısından isim ve profili gizlenmiştir. Ben de rüyamda şans eseri Discord'da dolandırılıyordum, güvenemedim direkt buraya geldim. Güvenilir mi yoksa dolandırıcı mı? Siteye giriş yapmadım çünkü girince belki de dolandıracak. 2 şeyden korkum var dolandırılıp hesabımın çalınması 2. bilgisayarımın hacklenmesi.

1689877077637.png

Ekleme: Discord sunucusu üzerinden birazcık yazdı sonra DM istegi attı zaten.

Spotify sitesinede bak dağıtıyor larmi diye eğer dağitmiyorlarsa dolandiricidir guvenme

Selam, Discord'dan birisi bana "Spotify premium ister misin?" dedi. Ben de olur dedim link attı ve bir site çıkıyor. Kanıtta attı SS'de gizlilik açısından isim ve profili gizlenmiştir. Ben de rüyamda şans eseri Discord'da dolandırılıyordum, güvenemedim direkt buraya geldim. Güvenilir mi yoksa dolandırıcı mı? Siteye giriş yapmadım çünkü girince belki de dolandıracak. 2 şeyden korkum var dolandırılıp hesabımın çalınması 2. bilgisayarımın hacklenmesi.

Eki Görüntüle 1870194

Ekleme: Discord sunucusu üzerinden birazcık yazdı sonra DM istegi attı zaten.
Öyle bir etkinlik varsa doğudur ancak sahtede olabilir

Merhaba öncelikle bana da böyle bir şekilde Discord Nitro gönderdiler aynı hesaptan 5 kere o gönderenlerinde hesabı bot olduğu çok belliydi sonradan baktığımda hesap kapanmıştı. Yanlış olabilir bot mu diye bak bir de Spotify sana ne diye bildirim atmıştı öğrenebilir miyim?

O linkte sıkıntı yok hocam, anlık Spotify Premium kullanıcısıysanız arada gönderiyor öyle. Bana da göndermişti ama arkadaşım olmadığı için kullanamamıştım.

Spotify'ın yaptığı bir kampanya 2 aylık premium hediye edebiliyor abone olanlar. Attığı link orijinal Spotify linki zaten kullanabilirsin.

Screenshot_20230720_213914_Gmail.png

Bana da bugün bundan gelmiş. Discord'la alakasını bilmiyorum ama. Büyük ihtimalle kullanmayan birilerini bulup kampanyadan yararlanmak isteyenlerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı